Гомосноб• 27 августа 2023

“Я помню всё»(с) - і це про мене, от питання нафіга пам’ятати все?

Всім доброго мирного ранку
Є серед нас такі експонати з майже феноменальною пам’яттю?

У мене в голові навіть не склад, а цілий хаб з непотрібною інформацією.
Різні техніки забування/ заміщення не працюють.

От питання, для чого пам’ятати номера телефонів однокласників, дні їх народження ( ну якщо не дні, то декада місяця точно)?
Пам’ятаю руки всіх людей, з ким приходилось контактувати навіть візуально.

Ось вчора маму ошелешила спогадами про її гардероб, коли та навчалася - а це 45 років тому.

Це реально непросто(
і, головне, чи не нашкодить в старості)))
Бо в родині були випадки жорсткої деменції