Мастер Пис• 27 августа 2023
Ви дозволяєте користуватись ГДЗ по математиці дітям своїм? Якшо вони не знають
Вапщета• 27 августа 2023
Да. Но у нас договор, не тупо списывает, а пытается понять или зовет меня. Иногда приходилось и мне в ГДЗ лезть.
Тётушка Лошадь• 27 августа 2023
Да, когда бьется, но не выходит решить. Прочитает, поймет и дальше похожее решает спокойно без гдз.
ГугелП@лАмался• 27 августа 2023
Нет. Идёт ко мне. В гдз бывают и ошибки, и нерационально решено иногда
Сільський ансамбль• 27 августа 2023
Ні, але в моєї не було прямо такої потреби. До оцих карантинів чудово сама тягла матклас. Потім таки сказала, що дещо недотягує і треба репетитор. Ходить раз на тиждень, там розбирає, що їй треба.
Леопардові панчохи• 27 августа 2023
Ответ дляMs. Iphone
ні. сідаєм розбирати тему якщо дитина сама не може. 8 клас.
Вот и у нас восьмой на носу. А знаний ао факту 5 классов, все остальные через гдз было, были на удаленке. В теперь в школу, ничего не знает, я тоже не шарю, да и он гуманитарий. Вообще не знаю, как быть. Таблица умножения из знаний только и площадь с периметром
Кофе в лобби• 27 августа 2023
Категорично ні. І ніколи не користувалася. Якщо просила пояснити - пояснювала я поки знала. Потім, як тільки бачу, що оцінки поїхали вниз - репетитор на всі канікули, проганяють весь попередній рік і інші прогалини, які знаходять чи що забула. Фізмат клас, все ок, розбирається сама і навіть на думку не спадає, що є така штука як ГДЗ., 10 клас.
Все возможно• 27 августа 2023
Ні. Запитує у вчителя чи у когось з нас. В ГДЗ будь якому купа помилок, і вчителі вже знають, списано чи ні ))) А тим більше з математики не дозволяю. Це профільний предмет, з якого потім буде ЗНО.
Мольфарочка• 27 августа 2023
Мой ребенок и не знает о таком )) перешли в 6 класс. Решаем все сами, я помогаю, сама вникаю. А как иначе? Хочешь, чтоб знал ребенок, должен знать сам.
Ms. Iphone• 27 августа 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
додаткові регулярні заняття з математичкою після уроків, акщо педагог хороша. підтягне. але чи треба? щараз в школу прийдуть всі такі...відсталі ;)
бідні наші діти, як не понос так золотуха - і ковід, і локдаун, і війна і нестабільне майбутнє :((
Леопардові панчохи• 27 августа 2023
Ответ дляMs. Iphone
А на хрен ему эта математика, если она ему не идет?! Что от нее зависит. Ну будет в табеле 4 балла, ну и что. По другим может лучше будет.
Ответ дляЛеопардові панчохи
Якщо ви дійсно хочете допомогти своїй дитині, то знайдіть репетитора. Дарма всі вважають, що можна підготуватися за один рік в 11 класі. Як думаєте, чи легко засвоїти за такий короткий час те, що діти вивчають протягом 6-7 років? 6-7-8-9 клас - це база! І якщо її не засвоїти, то в 11 класі хоч всі гроші світу репетитору заплатите, а результату буде 0. Звичайно є винятки, але тоді дитина самостійно і щоденно повинна займатись математикою по 3-4 години. Я - репетитор, пишу з власного досвіду.
P.S. У мене на наступний навчальний рік є декілька вільних місць. Працюю онлайн. Якщо потрібна допомога - пишіть в особисті.