Гуляю босоніж• 27 августа 2023
Синій йод
Чи випробовував хто на собі?Як результат?
Я в дамках• 27 августа 2023
Бризкала собі на рану чемі-спрей котячий, швидко затягнулась. Від звичайного йоду ніякого ефекту
Алгонавт• 27 августа 2023
Ответ дляЯ в дамках
Чемі-спрей - це спрей з антибіотиком . Синій йод - це йодинол, не антибіотик, але антибактеріальний засіб
Алгонавт• 27 августа 2023
В моєму дитинстві мені ним лікували ангіни.
При сучасному виборі препараті - не найнеобхідніша річ. Але… коли можна обійтися без аб ( або треба одужати, не вживаючи АБ), звісно враховуючи стан ( можливо не допустити ускладнень на початку захворювання), то може гарно допомогти при захворюванні верхніх дих шляхів не вдаючись до антибіотикотерапіі