Мама фіфті цента• 28 августа 2023
Школа Бойко, Харьков. Дайте пожалуйста отзывы.
Девочки, кто ребенка переводит в эту школу на очное обучение в этом учебном году или перевел в прошлом из государственных школ, в связи с тем, что последние не открываются на офлайн обучение, дайте пожалуйста свои отзывы по этой школе. Очень не хочется ребёнка дергать из привычного коллектива и от учителя в 4 классе, но выхода другого нет. Спасибо.
Пупуговка• 28 августа 2023
З минулого року в Бойко, але онлайн - на математичному відділенні.
Наскільки я розумію, то всі вчителі, крім математики та інформатики, - вчителі школи Бойка.
Моїй дитині все подобається. Причому всі предмети: що математика, що мови, що біологія, що фізика, що історія... Рівнем знань задоволені. Вчитися не дуже легко, але якщо систематично працювати і все намагатися виконати/вивчити/опрацювати - результат буде.
Дитина продовжує навчатися в такому ж форматі і в цьому році