Твердая валюта• 28 августа 2023
Дитячі туфельки Yalike, хто купував?
Добрий день! Чи зручне це взуття і чи не маломірять? Хочу замовити на перше вересня. Дорожчі марки немає сенсу, тому що донька практично не носить таке взуття на кожен день
Твердая валюта
• 28 августа 2023
Ответ дляTaFo
вони не потрібні. всі дівчатка були у зручних білих кедах та тп
І я так люблю, але цього року доця хоче туфельки, і обов´язково лакові. Їй сподобалися у подружки
З понеділка на дієті• 28 августа 2023
Купувала Кларкс б.у у ідеальному стані, там є дуже гарні моделі і зручні.
ША! я прийшла!• 28 августа 2023
Ответ дляТвердая валюта
Ну так купите. На раз обуть и самый дешёвый Китай выдержит