КучМала• 28 августа 2023
дуже виражено живлячий+зволожуючий крем під очі в 40 років (тонка шкіра)
бюджет до 2000грн (50євро).
порадьте будь ласка.
КучМала
• 28 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
Kiehls с авокадо
Allies of skin
перший слабкий, через місяц почав сушити. так то було ще в 35, а зараз так тим паче недостатньо живлення буде. А Allies of skin це той що тут якось обговорювали - у чорній баночці ’омега’? він краще?
Білий Лосик• 28 августа 2023
Ответ дляКучМала
На ваш бюджет ничего лучше посоветовать не могу
КучМала
• 28 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
так 2й - краще ж?
Білий Лосик• 28 августа 2023
Ответ дляКучМала
так 2й - краще ж?
Попробуйте, не знаю, лучше будет вам или хуже
КучМала
• 28 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
ну по консистенціі як? килс він плотненький... а той?
Я не тону• 28 августа 2023
Ответ дляКучМала
Мій улюблений.
Нічого кращого я не пробувала.
Ще емульсію з вітаміном С під нього використовую ренью.
Нічого кращого я не пробувала.
Блондинка в Законе• 28 августа 2023
Anna Lotan Liquid Gold+ сироватка. Крем бальзам, дуже насичений плотний, вбивати подушечками пальців треба і попередньо розігріти між подушечками) Мою суху шкіру під очима просто круто привів до тями.
КучМала
• 28 августа 2023
Ответ дляЯ не тону
Мій улюблений.
Нічого кращого я не пробувала.
жирненький ж?
КучМала
• 28 августа 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
а яку сироватку під нього
Блондинка в Законе• 28 августа 2023
Ответ дляКучМала
а яку сироватку під нього
Liquid gold replеnisher можна. Або Golden Silk. Хоча мені і без сироватки чудово просто.
Ранковий базар• 28 августа 2023
Ответ дляКучМала
ще і склад такий, що страшно на себе наносити
Ранковий базар• 28 августа 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
а с Greens (від Лотан теж) можете порівняти?
Блондинка в Законе• 28 августа 2023
Ответ дляРанковий базар
Так. Грінз теж крутий, але він більше про ліфтинг і зволоження, якщо треба усунути сухість та суттєве живлення, то краще Gold. В ідеалі в мене Грінз - день, Голд - на ніч.
Ранковий базар• 28 августа 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Дякую. Мені він взагалі ніякий(( Хоча його дуже хвалять.
Блондинка в Законе• 28 августа 2023
Ответ дляРанковий базар
Якщо шкіра суха, то він слабкіший значно. Він дає ботокс ефект, є відчуття ліфтингу, можливо кому зтягуюче. Але він точно не жирненький )
Ранковий базар• 28 августа 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
мені навіть ніякого ліфтингу ефекту не дав, просто жирні кола під очима
Блондинка в Законе• 28 августа 2023
Ответ дляРанковий базар
Від Грінз жирні кола? Дивно, він не живлячий і не жирний.
Ранковий базар• 28 августа 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Ви перша, хто про це пише)) Він всім дуууже жирний і текстура надважка
Блондинка в Законе• 28 августа 2023
Ответ дляРанковий базар
Грінз? Та ні, білий нежирний крем. Для мене ви навпаки перша, хто вважає його жирним
Петриківна• 28 августа 2023
Ранковий базар• 28 августа 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Та почитайте навіть тут на Порадниці. Багато хто взагалі ним користуватися не зміг через текстуру. Комусь подобається, що він саме жирний. Але ніхто не писав, що він не жирний. Тоді мені Голд точно не підійде.
Міряно-переміряно• 28 августа 2023
Ответ дляЯ не тону
Мій улюблений.
Нічого кращого я не пробувала.
Ренью сироватка з віт С чи якась спеціальна під очі?
Бо в мене звичайна, то її наче під очі не можна.
Блондинка в Законе• 28 августа 2023
Ответ дляРанковий базар
Ви не чули ніколи, що сприйняття косметики - індивідуальна річ? Я серед тих, хто НЕ ВВАЖАЄ Грінз жирним. Мені він ідеально підходить і чудово вбирається. Користуюсь ним давно і завжди повертаюсь. Підходить вам воно чи ні - то абсолютно не моя справа)
Ранковий базар• 28 августа 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Блондинка в Законе• 28 августа 2023
Ответ дляРанковий базар
Ви читаєте власні коменти самі? А ви мені ’ну почитайте на порадниці’)) Я ним 7 років користуюсь, нащо мені читати. Пишіть автору, нехай вона читає, своє враження про крем я давно склала і просто рекомендую його зі свого досвіду. Не вам, автору.
Ранковий базар• 28 августа 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Так я тим коментарем і хотіла сказати, що тільки ВАМ він не жирний. І саме в цьому і справа - в особистому сприйнятті косметичних засобів.