Братья Капли• 28 августа 2023

Стоит ли покупать литровую нумеро с овсом?

Щира українка• 28 августа 2023
Я купила...на моє сухе фарбоване - так собі((, а донькам - норм
Нафаня Маня• 28 августа 2023
Якщо вам підходить, так. Яка ціна зараз? В Єві 500грн, я в шоці, недавно за 120 брала..
кнопкодав• 28 августа 2023
Давно вже не те.
автор Братья Капли • 28 августа 2023
Ответ дляНафаня Маня
Я ще не пробувала.
На мейкапі 1 літр зараз 222 грн
Ленивица-красавица• 28 августа 2023
Ответ дляБратья Капли
Я ще не пробувала.
На мейкапі 1 літр зараз 222 грн
За таку ціну нормально. Вона середньої якості зараз
40каградусная• 28 августа 2023
мне на сухие и пористые не подошла, еле домазала) больше никогда
автор Братья Капли • 28 августа 2023
Ответ для40каградусная
И у меня сухие и пористые,выбираю маску новую
На циголках• 28 августа 2023
Там склад ні про що взагалі)
Детские_Будут?• 28 августа 2023
Раніше брала постійно.
Мені підходив добре і шампунь, і маска, волосся було середнє, миття щоденне.
Зараз волосся зовсім погане стало, гадаю. що не підійшло би, бо сухе ну дууужеее!
автор Братья Капли • 28 августа 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Раніше брала постійно.
А що Вам підходить зараз на таке волосся?)
40каградусная• 28 августа 2023
Ответ дляБратья Капли
если по бюджету подходит, из последних вот эта понравилась
хорошо напитала и убрала пух, но она маленькая, там 100 мл
Да_Я_ТакаЯ_• 28 августа 2023
У мене сухе і пористе волосся, ця маска норм. Користуюся нею постійно. Але я багато наношу на волосся і залишаю хв на 5-10
Хтомолодець? Я!• 28 августа 2023
Ответ дляБратья Капли
Я ще не пробувала.
На мейкапі 1 літр зараз 222 грн
Я б не покупала. Лет 15 -20 назад была классная маска. Сейчас ни о чем.
автор Братья Капли • 28 августа 2023
Ответ для40каградусная
Не очень подходит, но буду иметь ввиду, спасибо))
Спілий баклажан• 28 августа 2023
Ця маска подобається моїм знайомим дівчатам з дуже плотним прямим густим волоссям, одна з них фарбована блондинка. Я маю курчаве і мені вона не зайшла.
Julli_kh• 28 августа 2023
Ответ дляБратья Капли
У меня тоже сухие и пористые, мне эта маска не подошла. А этой же фирмы с аргановым маслом - отлично. Вот такая мне подошла
https://makeup.com.ua/ua/product/17084/?gclid=Cj0K...
автор Братья Капли • 28 августа 2023
Ответ дляJulli_kh
Спасибо!
Безлім на все• 28 августа 2023
Ответ дляБратья Капли
Ввзьміть ing professional
сЛАдКОежКА• 28 августа 2023
Полная ерунда.
Пишна молодиця• 28 августа 2023
Думаю,краще ніж нічого
Катастрофа• 28 августа 2023
Для натурального або темного волосся так. Для освітленого ні, бо у складі жовтий барвник
Ваша прЭлесть• 29 августа 2023
Автор, если задача купить что-то недорогое и более-менее нормальное, то, может, и вариант. Если бюджет позволяет выбрать подороже, то брала бы что-то другое однозначно. А вот жидкие кристалы у Брелил очень даже неплохие.
Детские_Будут?• 29 августа 2023
Ответ дляБратья Капли
Я в пошуках.
Важко підібрати, до того ж я в зоні підвищеної вологості і схожа на левеня, якщо не випрямлю стайлером((

Дівчина радила із соком алое комплекс, але сама ще не пробувала.
автор Братья Капли • 29 августа 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Спасибо!
автор Братья Капли • 29 августа 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Я в пошуках.

Дякую)