Угги_в_горошек• 28 августа 2023

Який метод видалення аденоїдів краще?

Вибачаюся за моє соте питання, але більше немає в кого дізнатися. Який метод видалення аденоїдів кращий:
- ендоскопічний з лазером
- шейверний.
Ольга13021978• 28 августа 2023
Коблація, є спеціальний апарат коблатор. Аденоїди видаляють плазмою, як випалюють. Безкровна операція, низька ймовірність повторного розростання аденоїдів. Зробили видалення 2 місяці тому, все норм. Не дешева, робиться під загальним наркозом
автор Угги_в_горошек • 28 августа 2023
Ответ дляОльга13021978
А де робили ? Київ цікавить
Ольга13021978• 28 августа 2023
Хмельницький, але в Київі, думаю, теж знайдете. Удачі Вам!
Скляна миша• 28 августа 2023
Верхня 5
nata-c531• 28 августа 2023
Нам прописали курс лечения на месяц, и все прошло без удаления, дочка уже не дышала носом. Нам просто посоветовали хорошего врача
Червона калина• 28 августа 2023
Ответ дляОльга13021978
Я теж за цей метод. Робили дитині. Більш не вирісли аденоїди. Зробили і в той же день вийшли прогулятися на вулицю. На наступний день вжеивиписали
Червона калина• 28 августа 2023
Ответ дляnata-c531
Какой стадии у вас аденоиды были? Нам ничего уже не помогло. Осложнения на ухо пошли. Поэтому и было удаление.
Смотря какой стадии были это очень важно
AnnaT4• 29 августа 2023
Ответ дляnata-c531
Можете дати контакти лікаря
Ms. Iphone• 30 августа 2023
Ответ дляAnnaT4
Можете дати контакти лікаря
Це було в Херсоні, навіть не знаю де він зараз працює. Гадаю що не він один знає про таке лікування.
Ms. Iphone• 30 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
В мене донька практично не лишала носом, на фото була маленька дірочка, через місяць була велика різниця по фото.