Хвігура мічти• 29 августа 2023
Посоветуйте сайт где можно выгодно купить обои
Мафиозная• 29 августа 2023
На Юності( якщо Київ)
Шикарний вибір на Видубичах ( між Сільпо і мостом магазин)
Замріяна• 29 августа 2023
Якщо Київ
В них точка на юності, все можна помацати. Різниця між фотками і наживо велика, краше мацати. Ввічливі і акуратні.
Глаза_в_3_карата• 29 августа 2023
Ответ дляМафиозная
На Юності( якщо Київ)
Та сейчас такие цены что и на Юности нет шары, перед войной смотрели,но такое чувство что в Епицентре дешевле,но завтра еще и туда поедем.
Глаза_в_3_карата• 29 августа 2023
Есть обойный рынок на Боршаговке вроде, нужно ходить присматривать и торговаться
ХуАнита• 29 августа 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Я на днях заказывала в ’Мир обоев’
Я теж замовляла в ’ мир обоев’ он лайн. Мені і відєо прислали як під різним кутом освітлення шпалери дивляться. Брала розпродажну позицію.
Sofia-1982• 29 августа 2023
Останні два рази замовляю в OBOI.UA, це сайт:
Другій раз, на цих вихідних доречі обирала повністю дистанційно - відео, фото надсилають по запиту в Вайбер або Телеграм, зручно! дома все обрала на сайті потім по відео та фото все по кольору та структурі зрозуміла.
AnnaShmatko• 29 августа 2023
Ответ дляSofia-1982
Також раджу oboi.ua . Всі новинки є, не навʼязливій та добре підкований консультант на місті на м. Позняки або відправляє фото-відео в чат Viber Telegram у будь якій час (таке враження що вони працюють 24/7), ціна найкраща в інтернеті (якщо що питайте, дають дешевше якщо десь є нижча ціна), доставка швидко. Купую шпалери доволі часто по роботі, тому можу порадити.