ХикориДикори• 29 августа 2023

Побувала на шкільних зборах...

Навчання можливе лише очне, сімейне або екстернат. Директор розказала, що дистанційного бути не може, бо школа не визначена, як така, що в ній можлива така форма. Не зрозуміло нічого. Багато батьків проти. Сумщина. В школу неподалік нещодавно прилетіло, 4 жертви.
Як у вас?
Конотопська відьма• 29 августа 2023
Днепр 3 формы обучения.
Смешанная, дистанционная, семейное /экстернат

Жинси на дитину• 29 августа 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Скоро все выедут. Как они замахали.
Это на голову не налазит, чтоб под ракетами дети ходили в школу и выбора (в виде дист) не было.
Вибор є завжди. Можна перейти до школи, яка працює онлайн.
Жинси на дитину• 29 августа 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Жизнь не может остановиться на 3-5-10 лет, очное обучение, это черти что. Я за очное, а прилететь может куда угодно.
В любом случае альтернатива есть, семейное или частные дистанционные
Є державні школи, які працюють дистанційно.
КаваЗМолоком• 29 августа 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Ваші діти живуть у спокої, не чують сирен і ходять до нормальної школи. А наші, в Україні, все це відчувають і теж мають багато що вивчати самостійно, або за допомогою батьків, які теж, працюють, як і ви. Досить вже нити!!! І так, вчителі більше мають витрачати часу на тих дітей, що залишились у Україні, бо ті діти, що виїхали і так отримують нормальну освіту
Якщо ви взнаєте статистику , скільки українських дітей у Польщі не ходить до польських шкіл, Ви трохи здивуєтеся
КаваЗМолоком• 29 августа 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Выбор есть всегда. Переходите в онлайн школу. У меня сын спортсмен учится в онлайн школе еще со до войны. Он, правда, очень ответственный парень - ему такая форма обучения подходит.
Младшая пойдет офлайн в свою школу. Но мы в Киеве - не боимся. В других городах рассматривала бы только онлайн обучение.
В какой именно школе, поделитесь опытом
Тільки не про гроші• 29 августа 2023
Ответ дляМатьЧасть
Ну все умные которые принимают решения своих детей вывезли , а о ваших думайте вы ..
Время покажет😉
Боневтікла• 29 августа 2023
Днепр.
В нашей школе есть три формы обучения: дистанционка, очное и семейное
Около 80% родителей написали на очное обучение.
Я сама учитель и своего ребенка записала на дистанционное обучение.
Не понимаю как люди не понимают опасности. Надоели дети дома и отправляют в школу не смотря ни на что. А не дай Бог что-то случится, виноваты будут учителя и администрация.

МатьЧасть• 29 августа 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Время покажет😉
Уже показало , нам законы , а у них дети в Монако , наши дети на стационаре в Украине 🤷‍♀️
Поэтому я водить собираюсь исходя от ситуации, а не законов / приказов .
осень харашо• 29 августа 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Они гос есть в тех областях, где тревоги регулярно. Вот мы в нашем Запорожском лицее онлайн будем. Но. Тревоги последние дни я посмотрела 1- 1.5 часа, потом 20 минут отбой и снова тревога. И так постоянно. Представляю как эта учеба будет происходить....
Вони ніяк не пов´язані з тривогами . У нас в місті була державна дистанційна школа ще до ковіду, правда тоді вони набирали учнів чи з 6-го чи 7-го класу. Можно було подавати документи дітям з інших міст.
осень харашо• 29 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Днепр.
В каком классе ваш ребёнок?
КаваЗМолоком• 29 августа 2023
Ответ дляосень харашо
Вперше чую, в нас такого не було. А є вона зараз в вашому місті?
Файна_зупка• 29 августа 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
А пробувала і знаю, що є купа безкоштовних гуртків для наших дітей закордоном, безкоштовне харчування і т.і., у той час коли в Україні ви маєте самі за це платити і ще від кожної сирени напружуватись. Але для себе вирішила повернутись. Діти мають жити в повній родини, а не ридати за батьком. Тільки тут ми живемо повноцінно
Полікуйтеся... все платне, і харчування і гуртки, нарівні з місцевими. Я не напружувалася від сирен, нас без них обстрілювали, людей біля банкомату і на зупинках розстрілювали. Меншу дитину вивезла сиву. Дай Боже вам не взнати, що ми пережили, героїня ридаюча... ганьба!!!!
Тектологиня 80lv• 29 августа 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Не гарантия безопасности и дома сидеть.
ну, якщо після Беслану декотрим ще нічого не дійшло, ЧИМ для русні є зібрання дітей в одному місці, то марно щось пояснювати... вперед на очне
Свекруня• 29 августа 2023
Ответ длягодовасик
И трубы с канализаций уберут, отоплением, а поставят горшки и обогреватели? Толку от ремонта, если над головой трубы с говном и водой, их не отрежешь
У нас трубв не в том помещении, где убежище
Мона Лиза• 29 августа 2023
У нас так само. Київська обл.
Свекруня• 29 августа 2023
Ответ дляФайна_зупка
Це питання має централізовано вирішувати Міністерство. Мова і історія є найважливішими для національної самоідентифікації. Якщо вчителю запропонувати прочитати матеріал ще одному класу ввечері, той самий, що і для інших класів, він не відмовиться, йому за це заплатять. Але вам того не зрозуміти, надто заздрите тим людям, які виїхали. Наче доросла людина...
Тобто якщо Вас попросити продовжити Вашу роботу в неробочий час ще на стільки ж годин, без доплати, то Ви точно погодитесь і будете раді так робити щодня впродовж року?

Чи вчитель не людина і повинен цьому радіти?
Боневтікла• 29 августа 2023
Ответ дляосень харашо
В каком классе ваш ребёнок?
В 5-м будет
Рожайтретьего• 29 августа 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Тем , что при прилетах по домам гибнут единицы, а если прилетит в школу, где учатся очно, погибших детей могут быть сотни. В школу, зная что там дети, могут бить специально. Вот в чем разница.
Я вот думаю так же как и Вы. Во многих темах пишу ,но везде мне отвечают что нет разницы,дома ребенок или в школе , прилететь может куда угодно . Никто не хочет понимать почему то ,что в школе одновременно сотни детей ...
Где тут 0?• 29 августа 2023
Ответ дляПлатья Всем
правда, що Сумщина в основному проросійських поглядів? Мені про це сказала вчителька наша укр.мови, вона звідти. Там її мама, родина чоловіка. Сумно
Звіздьож. Ніяка Сумщина не прораш
З отієї б людини спитати за її слова.
Зрадники є, але як і всюди.
І невеликого розуму розносити таке по форумах

Где тут 0?• 29 августа 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Дистанционная форма обучения возможна - в специально выделенных для этого школах, обычно в одной на район.
Ми в Сумах будемо онлайн, принаймні першу чверть чи семестр - сховище не дороблене. Але від того сховища тільки назва, таке
Опля Картопля• 29 августа 2023
сказали на собрании,
что после второго урока нельзя в столовую, потому что обедают впо и дети военных
Тут как тут• 29 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Кстати ,пришла мысль может скоро конец войны
Да, с августа даже налоги снова ввели, очень похоже что конец уже наступил, просто незаметно
Козяка-маляка• 29 августа 2023
Кременчук, наша школа тільки офлайн
Сиджу тихенько• 29 августа 2023
я свідомо не перевела дитину зі своєї онлайн школи в школу за місцем проживання в Дніпрі, оскільки вирішила, що з того очного навчання користі буде ще менше: перша зміна з 8 до 12, якийсь урок онлайн о 15, по тривозі спускаються в укриття, там занять немає, оскільки 300 дітей і дуже шумно... на зборах нас, батьків, спеціально вчителі спускали в укриття - в дорослих на це пішло півгодини... тобто що встигли за 4 години вивчити з перервами на тривоги ідуть в школу - тривога - в укриття, забрати зі школи в тривогу не можна, з укриття не віддають... тиждень оффлайн, тиждень онлайн... спитала у вчительки, які переспективи, вона відповіла, що пограються до опалювального сезону, якщо почастішають обстріли, проблеми з електроенергією, опаленням - оффлайн до весни
Ольга520• 29 августа 2023
Ответ дляОпля Картопля
сказали на собрании,
У нас столовой не будет совсем. Опасно под тревоги готовить сказали. Странно, в садике готовят и не опасно. Не пойму этот момент
осень харашо• 29 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
В 5-м будет
Вот когда он пойдёт в 7й или 11й и вы ему обьясните алгебру, геометрию, физику, химию и английский в довесок, и все это после минимум 8 часов на работе,тогда поймете родителей.
осень харашо• 29 августа 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Так. Ліцей Авіор. Кременчук
Конотопська відьма• 29 августа 2023
Ответ дляосень харашо
В каком классе ваш ребёнок?
9 кл
Но условия одинаковые для всех.
И вместо 2 смены сделали первую тоже для всех.
КаваЗМолоком• 29 августа 2023
Ответ дляосень харашо
Так. Ліцей Авіор. Кременчук
Дякую, поцикавлюсь
Боневтікла• 29 августа 2023
Ответ дляосень харашо
Все записит от школы. Поверьте.
Я в связи с войной сменила место работы.
В новой школе очень хорошо поставлено дистанционное обучение. Не вижу смысла рисковать жизнью ребенка и бегать по подвалам.
Если Вы считаете, что в Вашей школе какой-то учитель плохо работает/не работает на дистанционке, то Вы можете/должны обратится сначала к классному руководителю, если не будет толку, то выше.
Поверьте, если учитель хороший, любит свою работу и старается качественно ее проводить, то он хорошо работает и очно, и дистанционно.
А если он, извините, забивает на дистанционное обучение, то он и на очном будет ’так себе’ учить