ХикориДикори• 29 августа 2023
Побувала на шкільних зборах...
Навчання можливе лише очне, сімейне або екстернат. Директор розказала, що дистанційного бути не може, бо школа не визначена, як така, що в ній можлива така форма. Не зрозуміло нічого. Багато батьків проти. Сумщина. В школу неподалік нещодавно прилетіло, 4 жертви.
Як у вас?
ХтоЯкщоНеЯ• 29 августа 2023
Ответ дляФайна_зупка
Нажаль... мого меншого була змушена забрати, ходить до місцевої школи, українську не вчить. Натиснули, так би мовити... зараз батькам прислали повідомлення, що клас розформували, тому що мало дітей, а два сусідні, де є місця, Інтелект України... старшому знайшла проект, де викладаються лише мова, література і історія, по вечорам буде, все інше буде вчити за кордоном. Меншому нічого так і не знайшла, росте дитина без української освіти... ну що, буду шукати репетитора, до цього все йде. Почуваюсь сміттям
Ваші діти живуть у спокої, не чують сирен і ходять до нормальної школи. А наші, в Україні, все це відчувають і теж мають багато що вивчати самостійно, або за допомогою батьків, які теж, працюють, як і ви. Досить вже нити!!! І так, вчителі більше мають витрачати часу на тих дітей, що залишились у Україні, бо ті діти, що виїхали і так отримують нормальну освіту
Печальки.нет• 29 августа 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
При чем здесь унизить? Люди должны осознать риски для жизни..
Но здесь во всех комментариях как один пишут, во многих темах пишут ’освіта головне, хай діти ідуть в школууу’ (голосом ослов).
Кому такая освіта потом будет нужна?
Мені здається,що ті люди, які залишилися з дітьми в Україні вже як мінімум один раз оцінив ризики - коли ухавалював це рішення. Повторюся,з різних причин, і для різних цілей. Якщо наразі вони вважають, що їх діти мають ходити до школи, значить треба шукати таку можливість. І людьми з голосами віслюків не треба їх називати. Ходити до школи - це не лише про освіту. Це про соціум, колектив, спілкування для дітей. Дуже багато дорослих ментально ’не вивозять’ постійної пристуності дітей, бо їм і поплакати нема коли. Дуже багато дітей емоційно і ментально не витримують тривалої ізоляції, їм потрібно до дітей, де вони можуть розслабитися, видихнути, повчитися чи погратися разом з іншими. Школи і дитячі садочки в тому числі і для цього існують.
Я вже мовчу про тих дітей, батьки яких працюють в критичній інфраструктурі і ці діти цілодобово самі. Або ж діти, в яких нема батьків, а опікуни не мають можливості ними займатися. Ви все в одну купу згребли, і дуже-дуже категорично вирішили, що відправлять до школи дітей лише ідіоти без клепки в голові.
Оскорбляю всячески• 29 августа 2023
Ответ дляКиев_Елена
Потому что многих достало онлайн обучение 3 года подряд. Если так будет продолжаться - многие реально выедут заграницу. Если делать в каждой школе онлайн/оффлайн - это нужно набирать еще учителей, платить ЗП. Все понимают, что кто за оффлайн, то те находятся в городе и никуда выезжать не планируют, на этих людей и ориентация. Все просто
Можна було б замість барабанів та сковорідок обладнати класи камерами де вчитель проводив би урок онлайн а бажаючи навчатись онлайн - підключались би.
Потребую апгрейду• 29 августа 2023
Ответ дляПечальки.нет
Три года дети сидели на дистанционке. Как то решался вопрос и с батьками в критичній інфраструктурі і з опікунами ітд. Що зараз заважає робити те саме?
Люди остались в Украине по разными причинам. У кого-то родители лежачие, кто то сам болен итд.
Но всем этим людям должны дать ВЫБОР - дистанционка или очно.
И в каждой (!) школе этот выбор должен быть. А не в одной школе на три города есть дистанционка.
Людям просто не дали выбора. Я об этом.
котопёс• 29 августа 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Конечно . Но в школе еще опаснее
Чем?
В школе при каждой тревоге детей ведут в укрытие.
Вы дома каждый раз бегаете в укрытие? Скорее всего нет
Alena-алёна• 29 августа 2023
Ответ дляНеробименінерви
Потому что это гемор в первую очередь для учителей. Интернет им никто не оплачивает, они бегают по всей школе в поисках свободного кабинета, чтоб провести урок онлайн, и много прочих нюансов. В нашей школе во всяком случае так было этот год.
Наши учителя из своих домов уроки проводили. У нас в школах опасно и учителя там редко бывают. Почему вашим с дома не разрешали уроки проводить?
ХтоЯкщоНеЯ• 29 августа 2023
И давайте будем откровенны: не считая приграничных городов прилетало в школы только ночью или же, когда там были военные. В моей области знаю точно от работников прокуратуры, что прилетело в одну школу, когда там было 200 чел военных, многие погибли, многие ранены. Что сделали по итогу? Разместили военных в соседней школе, через пару недель прилет и туда. В новостях просто инфа: разрушили школу, о погибших военных ни слова, говорят только о жертвах среди гражданских. Сейчас вроде перестали практиковать такое, выводы сделали
Морская свинка• 29 августа 2023
Ответ дляAlena-алёна
Учителя теперь обязаны проводить онлайн уроки из школы и при тревоге идти в укрытие.
Ответ дляЧервона ікорка
Экстернат это значит, что проверка знаний будет происходить один раз в конце года. На семейной форме чаще.
Є окремо школа екстернів, куди ви просто їдете двічі на рік складати іспити. На сімейній формі ви числитеся у будь-якій школі і вам повинні начитати якусь певну кількість годин за окремим планом. Вчитель може приходити до вас додому.
Ответ дляБойова
Ну, я б урізала програму вполовину. Бо фізра, мистецтво, труд то взагалі непотрібне. Географію можна самому прочитати. От точні науки, мови - треба навчати. Просто на місцях тупуваті люди і не здатні придумати нормальні схеми, бо то їм по суті і не потрібно.
Минулого року у 6 класі проводили очно по 4 уроки, решта - завдання у класрум. Це було оптимальне рішення, якби ще й прибрати мистецтво і фізру, можна і по 3 години в день вчитися очно. Цього року навчання починатиметься о десятків, по 6-7 уроків, а тоді ще й д/з. Діти на уроках просто сидять в телефонах, ніхто не робить зауважень. Це марнування часу і знущання над здоровим глуздом.
Малая еще та• 29 августа 2023
Ответ дляФайна_зупка
Створити окремі онлайн класи для дітей за кордоном по одному на паралель і вести уроки української групи і за домовленістю з батьками у післяобідній або вечірній час. Мова, література, історія, географія України, інформатика. По іншим предметам перезарахувати оцінки з місцевих школ. 2 уроки на день онлайн, спілкування українських дітей між собою та зі вчителями. Впевнена, абсолютна більшість біженців би погодилася. В мене все.
Згодна, оптимальний варіант. Учням нашої школи пощастило, в нас їм створили всі умови, тому, можливо, я недооцінюю, який треш твориться в інших школах. Може, ще банально вчителів не вистачає в маленьких школах, щоб розірватися на очне, онлайн, сімейне
Нічний дожор• 29 августа 2023
все не читала. але чи відписувались батьки, які завжди за оффлайн форму були. цікаво почути їх думку
Малая еще та• 29 августа 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Ну так да. Зачем ее осваивали три года ту дистанционку? Чтоб под ракетами в школу ходить? Сюр какой-то((
І хай не триздять, що вони не мають право онлайн уроки читати! Тисячі шкіл будуть на дистанційці, в моєму місті школи поділилися, половина буде онлайн або змішана, в Києві великий відсоток теж буде дистанційний, де нема укриття. Так шо, якщо починають таке задвигати, треба писати скаргу, пручаться, запросити телебачення - ну робити що-небудь, а не лайкнути за очне, а тоді тут плакати, як багато хто робить
Малая еще та• 29 августа 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Навіщо камерами, в кожному класі є комп´ютер, в нашій школі саме так, як ви пишете, але ж діти за кордоном теж ходять до школи в цей час
Мурзилка• 29 августа 2023
у нас в прошлом году был отдельный онлайн-класс для дистанционщиков всей параллели. В этом году просто учитель в классе включает камеру и микрофон и типа ведет оффлайн-онлайн. Так как это третий класс, получается полная фигня, конечно. Дистанционщики вообще не учатся, если родители над головой на стоят
Alena-алёна• 29 августа 2023
Ответ дляМорская свинка
Это у вас так. Наши учителя в других городах. Из нашей области рекомендовали людям выехать. У нас как раз в школы и прилетает, укрытие не поможет, такое как в нашей школе.
Ниф_ниф• 29 августа 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Спасибо, но ничего не понятно))) на семейной форме тоже самостоятельное обучение
между семейной и экстернатной формами - пропасть! Семейная - сами ищете материалы для изучения конкретной темы и потом сдаете учителю контрольный роботы. Экстерном - вам предоставляют все материалы в виде конспектов, причем в хороших школах эти материалы действительно хороши - без воды, что называется. Ребенок уже четко понимает, ЧТО ему нужно выучить конкретно, чтобы сдать контрольную. По тем предметам, что ему нужны для углубленного изучения, прилюбой форме обучения (и оффлайн тоже), нужно большой объем информации копать и учить
Морская свинка• 29 августа 2023
Ответ дляAlena-алёна
Может и так. Везде ситуация разная. Днепр сидят в школах учителя. Тех кто не вернулся из-за границы , уволили.
Малая еще та• 29 августа 2023
Ответ дляНиф_ниф
Ні, в нас і на сімейному все представляють дітям! Кожну підсумкову роботу діти здають разом з усім класом, а екстернат - вчишся сам, в кінці року атестуєшся
годовасик• 29 августа 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Людям просто не дали выбора. Я об этом.
По Киеву в тг, уже отчиталось руководство, что родители уже все решили очно учиться, и всем был дан выбор, и вообще все всех обеспечили)))
Потребую апгрейду• 29 августа 2023
Ответ длягодовасик
Я из Киева. Не было никакого выбора. Или очно или семейное. Все.
Киев_Елена• 29 августа 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
О каком образовании может идти речь, если каждую минуту в прифронтовых городах угроза для жизни?
Народ, вы в себе???
С таким подходом - выезжайте. Угроза жизни в прифронтовых городах не только в школе
годовасик• 29 августа 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Так, я тоже из Киева, мне смешно стало. Особенно про выбор, так школа сказала у нас очное обучение и вторая смена до 18.30 и до свидания) 😂
Оскорбляю всячески• 29 августа 2023
Ответ дляМалая еще та
Ну й нехай ходять. Чи вони хочуть однією сракою на двох стільцях? Для таких якраз і передбачено ’сімейна’, ’екстернат’.
Ну як варіант - вимагаєте щоб за кордоном заняття перенесли на зручний вам час.
А за комп´ютером вчителю викладати не зручно, коли у класі очно навчаються діти.
Малая еще та• 29 августа 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Не за комп´ютером, а просто вчитель веде звичайний урок, а сімейники спостерігають і беруть участь. Наші вчителі справляються.
Rabbit2012• 29 августа 2023
Ответ дляМатьЧасть
Ну все умные которые принимают решения своих детей вывезли , а о ваших думайте вы ..
Как вы уже достали, выехавшие. Блин и нельзя ж сказвиь ничего. Жалобы лепят. Им очень не нравится, когда про них, бегунш ,правду говорят. Только они могут оттуда указывать нам, как быть. Вывозите и сидмте там желатеотно уже пострянно.
Нічний дожор• 29 августа 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
ну це ж і є вибір
Неробименінерви• 29 августа 2023
Ответ дляAlena-алёна
Потому что у других детей они проводили офлайн уроки в эти же дни. Нет сугубо учителей, которые сидели бы дома и проводили только онлайн уроки. Это 5 класс.