Сегодня муж ехал на велосипеде упал и сломал ногу, порвал связки ужасная боль, кровь… Скорая вызывает полицию для передачи данных в военкомат, ко мне в начале лета вообще не приехали с отеком квинке ночью, и что нас ждет дальше…
Вкусныйпончик• 29 августа 2023
Ответ дляТигрик 62
А кто по вашему будет воевать если все будут отлынивать?
Тут почитаєш, то купа патріоток, от вони і підуть ;)
Вкусныйпончик• 29 августа 2023
Ответ дляOkk -7ebd
Я не патріотка, я розчарована, люблю Україну, але дуже часто стискаюся з тим що на даний момент у простих людей прав немає
Я тут патріотнічала до жлґовтня 2022, а тоді вже прозріла
Irina-5d24• 29 августа 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Швидка у блекаути на таки приїжджала, а тут просто ніч. Щось у автора геть не клеється. Думаю, довідку тут ніхто не побачить
Скажіть, ви на зарплаті чи по ’зову сердца? У вас всі підрзрілі окрім тих хто хвалить кукушку або, в даному випадку’ півня.
Ответ дляPeres Lal
На плановую госпитализацию мужчин призывного возраста без отметки ТЦК в больнице не принимают. Если привезли по неотложке, то данные передают полиции, а те в ТЦК. Скоро без справки с ТЦК и в магазин пускать не будут.
Ну а поліція попередила що дані будуть передані тцк, він жив не по прописці а тепер тцк знатиме де живе
Ответ дляOkk -7ebd
Завтра мій чоловік піде воювати…про такий випадок треба швидкій передавати тільки чому швидка з місця не зрушилася поки не приїхала поліція, люди тренувалися в парку і мій наїхав на камінь і полетів
А взагалі без цієї травми у чоловіка є об´єктивно причини,щоб не буди військозобовязаним?
Юлия_Юлия-2175• 29 августа 2023
Ответ дляOkk -7ebd
Зачем фото вам с личными данными у него перелом и порваны связки сделали операцию в больнице
Операцію на перелом чи зв´язки? Перелом відкритий?
Мала досвід травматології, в перший день зазвичай не оперують - чекають, щоб зійшов набряк.
Юлия_Юлия-2175• 29 августа 2023
Ответ дляOkk -7ebd
Сьогодні зашивали, тепер чекати покращення стану і операція на зв’язки
Не госпіталізують, перелом не складний? Просто ще кілька років тому (до ковіду) госпіталізували таких травмованих хворих, які операції потребували. І, при потребі, ще й витяжку перед операцією ставили на ногу, обстежували додатково. А тут відпустили в такому стані.
Якщо історія реальна, то я б більше здоров´ям ноги переймалася - важливо лікувати так, щоб з ногою все добре було.
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Я переймаюся що кров тече зараз, чи це норма ніколи в сім’ї переломів не було, завтра на перев’язку, перелом відкритий