Невгамовна Бу• 29 августа 2023

Ну от як з дітьми влаштувати особисте життя?(

Щоб кудись підти на побачення, потрібно дітей з кимось залишити. На чужу людину на ніч не залишити. Свої мають свої плани.
Ні, я дітей люблю .але ж я ще молода і хочу жити , любити.Ну от чому так(((
Знаю, що тут які поради? Ніяких.
автор Невгамовна Бу • 29 августа 2023
Ответ дляRuovet
Начнется школа - немного развяжутся руки.
А з школою робота кудись дівається?
Мовчу, але хочу• 29 августа 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
10 та 9 ось через місяць буде.
10ку оставлю дома и сама ложиться уже даже
Если я прихожу позже
Но с ночевкой конечно не разгонишься или какими-то поездками
Гидроусилитель руля• 30 августа 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Жизнь это когда ты то с одном поживешь, то с другим, то с третьим? И с каждым не получается?
Почему? В моему случае я влюблялась без взаємності. И страдала годы. А потом опять на те же грабли.