Невгамовна Бу• 29 августа 2023

Ну от як з дітьми влаштувати особисте життя?(

Щоб кудись підти на побачення, потрібно дітей з кимось залишити. На чужу людину на ніч не залишити. Свої мають свої плани.
Ні, я дітей люблю .але ж я ще молода і хочу жити , любити.Ну от чому так(((
Знаю, що тут які поради? Ніяких.
Электричка• 29 августа 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Удалено администрацией...
Ви з якого зоопарку?
Света С Приветом• 29 августа 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Слухайте, йшли б ви своєю дорогою куди подалі
Он пошукай вчорашню тему як у дівчини травма залишилася після того як в дитинстві спостерігала за статевим життям своєї матері. І таких скалічених дуже багато, без сліз не можливо було читати те все.
куркулиха• 29 августа 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
А ще краще, на цвинтар. Розмріялася тут
Заспокойтеся,який цвинтар.Дітей треба на ноги ставити,це поки найголовніше в вашому житті.Складеться,то і особисте життя буде,аби ще що путнє.
Я не Тролль• 29 августа 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
З якого лісу ви вибрались?
Вона не вибралась.
Ще й досі там.
куркулиха• 29 августа 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Ну знаєте, якщо б мені було пофігу на дітей, то можна. Він живе в іншому місці. Не бачив їх вже 8 років. Це хіба привезти самій , кинути на порозі ( аби я ще тільки знала де той поріг) і поїхати, залишивши дітей по суті з чужою людиною
Кинути на поріг?
Залізний кіготь• 29 августа 2023
Где тот, от кого рожали? Почему нормальные отношения, не построили?
автор Невгамовна Бу • 29 августа 2023
Ответ длякуркулиха
Кинути на поріг?
Ну ото хіба так. По іншому він їх не візьме.
Так що варіант з батьком точно не варіант.
Залізний кіготь• 29 августа 2023
Вас что, разлюбили, бросили? Какова причина развода? Причем достаточно быстро и с двумя детьми? Вы уверены, что во всем виноват только муж?
Залізний кіготь• 29 августа 2023
8 лет вы в разводе? А прожили вместе сколько?
Sealover1213• 29 августа 2023
Ответ дляЖертва интернета
Фігасе козел
Автор, я одинока мати і нікому було залишити
Які ночі)) зустрічалась вдень, поки садочок, потім школа)
Зараз вже 10 років то вже можна ввечері погуляти.
Ну це я з розрахунку що знайомити коханця з сином не планую.
А Вам скільки років?
Гидроусилитель руля• 29 августа 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Народила тож сиди вдома і виховуй своїх дітей, а на побачення нехай вільні незаміжні ходять.
Так. А потім ти в депресії, що життя пройшло, а ти і не жила.
Залізний кіготь• 29 августа 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Жизнь это когда ты то с одном поживешь, то с другим, то с третьим? И с каждым не получается?
автор Невгамовна Бу • 29 августа 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Вашого я чіпати не буду. Заспокойтеся
Залізний кіготь• 29 августа 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Вашого я чіпати не буду. Заспокойтеся
Та можете забирать)) 18 лет прожито. Семья это база. Остальное может быть периодически. Но семья пусть будет одна)
Залізний кіготь• 29 августа 2023
Ну правда, чего так быстро расстались? Он оказался подлецом?
автор Невгамовна Бу • 29 августа 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Запив і кинувся з ножом на мене. А хто там в цьому винен вже не важливо
Вимагаю спілкування• 29 августа 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Дякую (
Та я іноді вже доходжу до стану ’ змирилася’ А іноді, особливо коли є дійсно хороший чоловік, так образливо. От і зараз, мало не плачу. А зробити нічого не можу
Дійсно хороший чоловік підлаштується під ваш графік. А як відносини стануть серйозні , то й з дітьми можна познайомити, і в гості запросити.
Залізний кіготь• 29 августа 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Звоночков вообще не было, когда встречались, когда начинали жить?
Michael s Girl• 29 августа 2023
Так а сколько детям лет ? Судя по вашим ответам - уже достаточно взрослые, чтобы остаться дома самим
автор Невгамовна Бу • 29 августа 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
В мене так вже не одні зійшли на ніт. Спочатку підлаштовувалися. На відпочинок разом запрошував. Тут колишній дозвіл на виїзд не дав.
А з часом все якось проходило, бо я або на роботі, або з дітьми.
Мамина квіточка• 29 августа 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
А яка різниця? Вам аби поколупатись?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 29 августа 2023
Ответ дляcvetyk
Ні як! Сама така, живу з сином 4 роки, навіть не мрію ні про яке особисте життя!!! Робота і син ото і все моє життя! І знаєте мене все влаштовує, лише б роботу краще знайти, щоби більше заробляти!
ну, якщо чесно, то мені якось з 4-річними дітьми не до мужиків було. Я поставила собі ціль, йшла до неї і так упахувалась, що часто, падаючи в ліжко, мелькала думка ’якби ще зараз мужик був - коньки би відкинула’
куркулиха• 29 августа 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Забудьте і не псуйте собі нерви.Знайдете час для зустрічей на протязі дня,коли діти можуть побути дома.Вночі,звісно,ні.Трапиться людина для життя,то може і складеться.
Залізний кіготь• 29 августа 2023
Ответ дляМамина квіточка
А яка різниця? Вам аби поколупатись?
Разница в том, чтобы не спешить искать очередные грабли. Уделить время анализу прошлых отношений.
автор Невгамовна Бу • 29 августа 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
У нього травма голови після дтп . Нарколог сказав, що із-за цього агресія і не може зупинитися. А там хз. В запої не ходив. Навіть голос не підвищував
Можливо щось і пропустила. Я вже не згадаю. Хоч і копалася в цьому не раз
автор Невгамовна Бу • 29 августа 2023
Ответ дляMichael s Girl
10 та 9 ось через місяць буде.
автор Невгамовна Бу • 29 августа 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
8 років для аналізу достатньо?
Залізний кіготь• 29 августа 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
8 років для аналізу достатньо?
8 лет у вас не было вообще отношений?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 29 августа 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
і скільки їх було? а головне, то чого ж ви тоді плачетесь, що у вас нема особистого життя?
автор Невгамовна Бу • 29 августа 2023
Ответ длякуркулиха
Можливо й трапиться. Але, я народила дітей досить пізно. Мені вже під 40. Я бачу в дзеркалі, що та жінка вже не настільки гарна, замучена і сумна стає. І очі😥😥😥. Там немає більше вогників