Распутница• 30 августа 2023
Сходила за тетрадками… 2000 грн
И главное реально только мелочевка: тетрадки, дневник, альбом, пару линеек, транспортиров, циркуль, резинки, гуашь.
Мне даже ручки не нужны, пару лет назад оптом с Амазона 500 штук взяла… еще штук 200 есть.
Рюкзак за 2700 грн повертела и выложила, мне завтра на покраску своей прекрасной головушки…это важнее.
Жесть. Чисто выплеснуть 😭 🐸🐸🐸Сочувствую матерям первоклашек.
Я знаю, что все можно купить еще дешевле, но я реально брала все попроще, так как у моего мальчика все практически одноразовое, независимо от цены.
Дневник 140 грн… и за мои же деньги у меня от него через неделю будет глаз дергаться 🤦♀️
Треба ось так• 30 августа 2023
Ответ дляИ.О. человека
Не пересмикуйте.
Просто Ваші понти тут нікому не треба.
Ну то як особисто Вам не треба, то не читайте
Це не ваш особистий форум
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Купила в Еве тетрадки по 7 грн.Ещё и акция-2 берешь-две в подарок на всю канцелярию.200 грн скупила всего что нужно на 6 класс
а контурнім карти? а Атласи для географії і історії 6 клас 200 гр. лиш. Ви певно 0 забули записати. Альбом для малювання, циркулі транспортири,лінійки,і не розказуйте, що з минулого року лишилося. Я мама дівчинки зараз 6 клас, мінімум, так як словник з анг. є з минулого року, деякі обгортки лишилися, портфелик ще піде і цього року, то ми 2800 по чеку залишили, а ви кажете 200 грн.
Басноплетка• 30 августа 2023
Купила дневник за 39 грн в толстой обложке, тетради тоже намного дешевле обошлись. У вас старшеклассник?
И.О. человека• 30 августа 2023
Ответ дляТреба ось так
Це не ваш особистий форум
Вам ноутбук минулого року видали?
Отже, певним чином, війною ви скористалися.
Треба ось так• 30 августа 2023
Ответ дляИ.О. человека
Вам ноутбук минулого року видали?
В минулому році я платила податки починаючи з травня місяця
Мимо 🙃
И.О. человека• 30 августа 2023
Ответ дляТреба ось так
Мимо 🙃
Це ви, будь ласка, наступного разу мимо
Треба ось так• 30 августа 2023
Ответ дляИ.О. человека
Це ви, будь ласка, наступного разу мимо
Якщо, це стане ваш приватний форум, чи ваша приватна сторінка.
Попривикали рота всім закривати, крім марафонів всюди все заборонено.
Я нікого не ображаю.
Буду, і маю право, писати свою думку
Я нікого не ображаю.
Буду, і маю право, писати свою думку
Мрію про пончик• 30 августа 2023
Ответ дляnata@3738
Я мама двох хлопців . 4 клас та 2 курс. У старшого зошити залишились з минулого року. В меншого все залишилось. Не знаю куди ваша дівчинка діває - але лінійки, транспортири . ,олівці, фломастери, пенал - це все з минулого року тай з позаминулого ще є
Добротная• 30 августа 2023
Автор, 2 дітей в школу скупла, один з них першокласник - 1 тис грн на канцелярію.
Большой секретик• 30 августа 2023
Ответ дляніколи такого не було
У нас тоже такая сумма. Но мы 1 класс и уже 800 на тетради для нуш . Учебников нет вообще в школе , государство программу поменяло , а чем учить не надо, безалаберно как и во всем поступают.
НУШ уже 6 лет. Не может не быть учебников для 1 класса.
Может у вашего ребенка Интеллект?
Любимка-анонимка• 30 августа 2023
Не знаю, що ви там накупили на 2 000. Я на 500 купила щоденник, зошитів точно на пів року, по деяким предметам на рік, ручки, все інше є, або докупиться по мірі необхідності.
Зошити є і по 10 і по 30 грн, так само і щоденники і по 70, і по 300, але навіть з максимальними цінами 2000 грн це забагато.
Распутница
• 30 августа 2023
Ответ дляКуда_бежать
второй ребенок - кармически ваше внутренее я, именно поведением он должен быть на вас похож
Хм, странно. Я всю жизнь трепетно относилась к канцелярии и к вещам.
Ответ дляМрію про пончик
олівці і фломастери, альбом для малювання списуються, пластилін - використовується. Дитина працює. Мова йшла про те, що лише контурні карти і атласи з 2х предметів коштували 200 грн. В минулому році ми книг за 5 клас (НУШ) куписли на 2700 грн. А жіночка пише, що вона до школи готова за 200 грн. 6 клас. Смішно.
Я тут с краю постою• 30 августа 2023
Ответ дляnata@3738
ще й як користуються, вчитель не завжди встигає дати домашнє завдання в Моя школа, а в щоденник дитина завжди запише
а продиктувати\написати на дошці встигає?
Один і той же час забирає...
Вчитель просто не організований або навмисне не хоче підлаштовуватись під нову систему.
Один і той же час забирає...
inneska-85• 30 августа 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Купила дневник сын - около 60 грн в магазине типа «полцены». Тетради с прошлого года, ручки тоже, буду докупать по мере необходимости, дефицита ж нет, слава богу. У меня еще та маша растеряша, ручки теряет, карандаши сгрызает или ломает, прям будущий Янык))))
И я в ванпрайсе (типа бонус) купила дневник 30 грн. 14 тетрадей по 24 стр по 14 грн, 8 ручек стырачек по 15 грн, пенал с наполнением за 300 грн. Итого 675 грн на всё про всё. 6 клас
Ответ дляБольшой секретик
Не требуют. Зачем учителям дневник, если оценка будет выставлена в электронный. А домашку можно и в тетради записать, и на телефон сфоткать или просто запомнить.
В молодшій школі немає оцінок. За вашою логікою і щоденник не потрібен. Але він є. Паперовий. Куди кожного тижня кривими каракулями пишуть розклад і дз
ДеньгиНеСдаю• 30 августа 2023
6 класс, НУШ, дистанционка. Купили в Эпике штук 6 тетрадей на 96 листов по 34 грн, и то, потому что картинка на обложке с аниме)) так были бы проще. Заказала 2 пачки ручек на сайте Колорит, все. Дневник электронный прекрасно заполнялся в том году учителями, контроль дирекции школы.
Заметила, что с этой истерией перед 1 сентября раньше накупала ’как все’ кучу ненужного. Прекрасно можно купить по необходимости и цв. бумагу, и пластилин, и остальное, когда скажут, что надо. Оно все есть круглый год.
Большой секретик• 30 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Ну то якась забаганка вчителя. По НУШ взагалі ніяких щоденників до 5 класу не передбачено. А домашка (яка по НУШ теж не передбачена, доречі) прекрасно скидається батькам у Вайбер за необхідності
Ответ дляБольшой секретик
Звісно. Ні оцінок немає, ні домашок немає, ні щоденників немвє. Все привиділось
Меня много• 30 августа 2023
Ответ дляРаспутница
В курсе. И они у нас есть. Но вы еще добейтесь, чтоб учителя их заполняли… вернее заполняют, но невовремя. И требуют у детей обычный дневник.
Вчителі щоденники не заповнюють. Щоденники заповнюють учні. А вчителі виставляють оцінки, якщо учні щоденники дають на оцінку.
Немає такого поняття ’шкільний щоденник’. В жодному документі. Він нам дістався від радянського минулого. Тому для учнів він не є обов´язковим (особисто я не бачу в них необхідності, точно як і витрачати на них гроші)
Меня много• 30 августа 2023
Ответ дляніколи такого не було
Для початкової школи підручники є всюди. Їх до війни всі надрукували. Програма не мінялася (в цьому році йде 6 рік, як ввели НУШ, або 7 рік для пілотних класів).
Кожні 5 років підручники мають передруковувати. Але у війну цього не робитимуть. Тому всі підручники початкової школи по НУШ в школі є.
Анонім Завгосп• 30 августа 2023
Ответ дляnata@3738
Я коли читаю такі коментарії офігіваю, ну брешуть же , або їх діти не цікавлять тому й вважають що на 200 грн можна скупити в школу . Я сьогодні лише на контурні карти з атласами витратила 335 грн, плюс треба купити щоденник мінімум 100 грн, коли приміром взяти прості підрахунки предметів у старшій школі то вийде більше 10,а це по 2 зошити на предмет плюс 2 контрольні зошити, а обгортки для книг і зошитів й т.д.
Распутница
• 30 августа 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Вот, у меня тоже контурные карты потянули много. Атлас по географии где-то под сотню стоил…