парИла я парИла• 29 августа 2023
Вагітна Barbie
Дівчата, виручайте. Потрібна вагітна кукла, оригінал Barbie mattel. Ніде немає такої(((. Купити в Україні.
Перерила весь інет, навіть вагітного кена знайшла, а барбі немає.
Ні дафі, ні шелфі, ні стеффі. А саме барбі потрібна.
Нова, все як потрібно. На подарунок!
Виручайте, дякую!!!
Нова, все як потрібно. На подарунок!
Виручайте, дякую!!!
Нічна ненажера• 29 августа 2023
Так нет беременной Барби, снята с производства, и то имя другое было. Коллекционная будет дорого стоить, ещё и попробуй найди ее
Нічна ненажера• 29 августа 2023
Ответ дляКиев_Елена
А мне интересно где автор беременного Кена нашла)))
А главное, от кого :))
КоролеВешна• 29 августа 2023
Ответ дляНічна ненажера
А главное, от кого :))
Вот и ответ, почему нет беременной барби)
парИла я парИла
• 29 августа 2023
Все дівчата, зрозуміла! Дитина до якої ідемо на д.н. сказала, що хоче таку в подарунок, але щоб це була саме барби, а не якісь там стеффі. Бо вона грає тільки барбі. (збирає їх).
Буду питати у мами, або стеффі, або ж барбі з іншої серії.
парИла я парИла
• 29 августа 2023