Помаранчова душа• Изменено 30 августа 2023

1 клас планшет /ноутбук/комп

Дівчата дитина йде у 1й клас- що краще купити телефон - ноутбук чи планшет, чи комп стационар.
Дома є старша дитина в неї звісно телефон та ноут. В мене з чоловіком комп.
А дитині молодшій чоловік каже планшета поки що хватить, зараз вони великі з клавіатурами вже. У кожної дитини окрема кімната - можна і комп стаціонар узяти але мабуть він поки що років з 5ть непотрібен.
Да і вчитися дитина буде у моїй кімнаті (то другий комп десь ставити можна, але не бажано) за моїм компом дитині не варіант яна ньому працюю
Порадьте планшет, або що ви брали -які мінуси плюси.

Школа в нас онлайн( нажаль якщо будуть то консультації тільки.
nabludatel• 30 августа 2023
Ноутбук.
Екран повинен бути якнайбільшим.

angel4ever13• 30 августа 2023
стационарный комп конечно лучше если средства аозволяют
12 галюцинаций• 30 августа 2023
Послухаю. Купила для дитини планшет, але як це все виглядає мені вже не подобається
Добрая свекровь• 30 августа 2023
ноут. великий екран. на всяк випадок і в підвал з ним можно піти.
Хвильоватиша• 30 августа 2023
ноутбук. планшет то купите потім,але він в нас лежить ..ноут це хороша річ,а планшет то таке
Латвийские_Номера• 30 августа 2023
у нас є все це, але користуватись планшетом було зручніше, бо як ставиш ноутбук на робочий стіл заважає клавіатура для зошитів і писати.
Іноді за компом, зручніше ноута бо можна прибрати клавіатуру, щоб можна було писати, а керувати мишкою.
Хвильоватиша• 30 августа 2023
Ответ для12 галюцинаций
це дуже поганий варіант,екран малий,нічого хорошого.

Добрая свекровь• 30 августа 2023
і телефон тако ж потрібен.
12 галюцинаций• 30 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
Та отож. У подружок запитувала. Але у них інколи онлайн, а у нас не світить очне навчання зовсім
Маю натхнення• 30 августа 2023
Лучше книгу. Но т.к. старший пример еще есть, то планшет. Ноут или комп точо не нужен.
Маю натхнення• 30 августа 2023
Ответ дляДобрая свекровь
і телефон тако ж потрібен.
Навіщо?
Хвильоватиша• 30 августа 2023
ноут, бо він мобільний,неважкий,з собою будь куди взяти можна. я дуже задоволена ноутом. планшет це зовсім не те. крім того, через пару років вони набиратимуть тексти. тикати на планшеті незручно.
Самая СоветЧиваЯ• 30 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
Нічого вони не набирають на уроках. Не вигадуйте
Добрая свекровь• 30 августа 2023
Ответ дляМаю натхнення
Навіщо?
фото робити домашніх завдань і поробок. ну в 1 класі не знаю, а у нас з 2го класу група окрема для дітей зі вчителем.
Хвильоватиша• 30 августа 2023
Ответ дляМаю натхнення
не говорите ерунды, с этими планшетами дети все слепые. а как набирать рефераты? это же неудобно! рисунок на планшете и на ноуте большая разница.
Р.С.дет.окулист.
Маю натхнення• 30 августа 2023
Ответ дляДобрая свекровь
А мама не зможе фото поробки зробити?
Хвильоватиша• 30 августа 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
набирають вдома реферати з 4 класу. з 5 класу - 100%.
рідна сестра вчителька)))
Добрая свекровь• 30 августа 2023
Ответ дляМаю натхнення
А мама не зможе фото поробки зробити?
да мама все може
ХтоЯкщоНеЯ• 30 августа 2023
Ноут.
Або великий планшет з клавіатурою.
Без клавіатури незручно.

У нас є все - комп, ноути, планшети. Планшети лежать - тільки для ігор, або з собою в поїздку.
Ноут і для ігор, і для навчання саме те.
Але потрібне таке робоче місце, де можна розмістити і ноут, і зошити.

Або планшет 10’ мінімум, (краще більше) і клавіатура до нього

Соображалочка• 30 августа 2023
Синові найзручніше на планшеті. У нього айпад, якісна картинка, не треба шукати, що де натискати на клавіатурі
Маю натхнення• 30 августа 2023
Ответ дляangel4ever13
Чем лучше? В 2000е возвращаемся?
Moon shine• 30 августа 2023
ноутбук. это будет на года. Мы купили сначала планшет. а через год ноутбук,так дочь сказала- как хорошо видно. Разница огромная. Планшет это не для ежедневной работы ребенку. это цацака для игр,фильмов....Для учебы надо брать ноутбук. сейчас планшет валяется. репетиторы,уроки только на ноуте- качество картинки,размер - отличные.не сравнить с пиндюлькой планшетом
Маю натхнення• 30 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
Р.С.дет.окулист.
Какие рефераты в 1 классе? А до 5 он устареет уже 100 раз
Самая СоветЧиваЯ• 30 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
рідна сестра вчителька)))
Які реферати?
Моя дитина йде в 5 клас, за 4 роки не було жодного реферату.
Не вводьте в оману людей.
angel4ever13• 30 августа 2023
Ответ дляМаю натхнення
Чем лучше? В 2000е возвращаемся?
При чем здесь 2000тысячные..... У мен ялично дома 4 компа, ноут и планшет. не чувствую себя родом из 2000х.... К стацилнарному компу присоединяется огромный монитор, на ноутах таких не бывает. И можно много окон открывать и нормально видить все. А не листать вкладочки туда сюда на маленьком мониторе ноута.... +можно подключить удобную клавиатуру эргономичную.... Стационарный комп хорошо укомплектованный удовольствие подороже ноута и намного удобнее. Вы какойо бред написали....
Самая СоветЧиваЯ• 30 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
Р.С.дет.окулист.
Заспокойтесь ви вже з тими рефаратами. Перших 4 роки їх точно немає
angel4ever13• 30 августа 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Які реферати?
Не вводьте в оману людей.
В каждой школне по разому. У нас во 2-3 классе дети рефераты на компе делали и создавали презентации, проэкты. Потом приносили на флешке в класс и там на проэкторе демонстрировали.
Moon shine• 30 августа 2023
кроме того, я сама работаю иногда онлайн. на планшете. я взрослая- мне ОЧЕНЬ неудобно. картинка маленькая,глаза страдают. ноут однозначно лучше,но ноут у ребенка,поэтому я на планшете. но разницу видишь сразу.
Добрая свекровь• 30 августа 2023
Ответ дляangel4ever13
відкрию вам тайну.... до ноута теж все це можно підключати.
я для роботи використовую ноут з непоганими тех хар. так от на екрані іноді треба багато інформації детально роздивитися. є окремо великий монітор . за потреби підключаю.
angel4ever13• 30 августа 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Есть в нормальных школах и рефераты и презентации в паверпоинте.... И на информатике в 3м классе скретч изучают, на маленьком мониторе с ним вообще нельзя нормально работать