Помаранчова душа• Изменено 30 августа 2023
1 клас планшет /ноутбук/комп
Дівчата дитина йде у 1й клас- що краще купити телефон - ноутбук чи планшет, чи комп стационар.
Дома є старша дитина в неї звісно телефон та ноут. В мене з чоловіком комп.
А дитині молодшій чоловік каже планшета поки що хватить, зараз вони великі з клавіатурами вже. У кожної дитини окрема кімната - можна і комп стаціонар узяти але мабуть він поки що років з 5ть непотрібен.
Да і вчитися дитина буде у моїй кімнаті (то другий комп десь ставити можна, але не бажано) за моїм компом дитині не варіант яна ньому працюю
Порадьте планшет, або що ви брали -які мінуси плюси.
Школа в нас онлайн( нажаль якщо будуть то консультації тільки.
Маю натхнення• 30 августа 2023
Ответ дляangel4ever13
При чем здесь 2000тысячные..... У мен ялично дома 4 компа, ноут и планшет. не чувствую себя родом из 2000х.... К стацилнарному компу присоединяется огромный монитор, на ноутах таких не бывает. И можно много окон открывать и нормально видить все. А не листать вкладочки туда сюда на маленьком мониторе ноута.... +можно подключить удобную клавиатуру эргономичную.... Стационарный комп хорошо укомплектованный удовольствие подороже ноута и намного удобнее. Вы какойо бред написали....
Сейчас ноуты так укомплектованы, что ваш комп курит в сторонке. И его можно с собой взять. И зачем ребенку тысяча вкладок? Компы покупают или совсем отставшие от жизни, или супер геймеры. У некоторых с давних времен он остался.
Самая СоветЧиваЯ• 30 августа 2023
Ответ дляangel4ever13
В каждой школне по разому. У нас во 2-3 классе дети рефераты на компе делали и создавали презентации, проэкты. Потом приносили на флешке в класс и там на проэкторе демонстрировали.
Не вірю
Мої діти навчаються за різними програмами. Не звичайний НУШ. Рефератів немає і близько
angel4ever13• 30 августа 2023
Ответ дляМаю натхнення
Мой не курит. У мненя крутые компы!!! И есть ноут. Ноут как раз на случай взять с собой. Но работать дома за стационарным компом намного лучше. Вы понятие эргоромичной клавы слышали? На компах такой нет.... И вы не знаете как мой комп укомплектован))) Думаю Ваш ноут курит в сторонке и выполняете вы на нем какойто примитив...Раз вас миниэкранчик устраивает))
Маю натхнення• 30 августа 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Не вірю
Тут у некоторых в год стихи расказывают, а в 5 дипломные работы аишут.
Маю натхнення• 30 августа 2023
Ответ дляangel4ever13
При необходимости к нему можно и тв на всю стену подключить и клаву.
angel4ever13• 30 августа 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Не вірю
Ну если Ваши учатся так, то это не значит что у всех так!!!! Моя училась в Харьковской школе. рефераты уже были с 1го класса маленькие!!!! Это НУШ. А что такого чтоб ребенок написал 5-10 предложений то трудно? Уже в 1м классе приветствовалось чтобы на крмпе набирать тенеровались. Ну или рукописный. В 3м классе когла на информатике изучали паверпоинт то активно начали подкрепляться рефераты презентациями в нем..... Ну можете писать от руки это тоже можно.... Но у нас пропагандировалась компьютеризация, детям это нужно. В Кт=ировоградской обл учились в переселениии в очень крутой школе тоже по НУШ и там тоже очень приветствовалась работа с компьютером во время рефератов и прехентаций. В 3м классе дети уже вполне могут нормально подльзоваться гуглом и создавать рефераты и презентациии. У Вас дети не могут.... в школе не учат... Ну если Вас устраивает, значит все ок...
angel4ever13• 30 августа 2023
Ответ дляМаю натхнення
Блин, ну во 2м классе учат текстовые редакторы, в 3м скретч и паверпоинт....
Это поп рогрпмме НУШ!!!! Тоесть в 3 м клпассе дети вполне могут работать с этими программами. Это по школьной программе. Или у Вас ребенок по инфе программу не усваивает что не может этим пользоваться?
angel4ever13• 30 августа 2023
Ответ дляМаю натхнення
Согласна... Ну мое мнение что надо иметь и комп и ноут.
Удальонка• 30 августа 2023
Беріть ноутбук. В нас у дитини той рік був планшет. Все ж таки на ноуті зручніше. До речі інформатику на планшеті вкрай незручно вивчати, навіть як клавіатуру підключити.
Хвильоватиша• 30 августа 2023
Ответ дляУдальонка
так. деякі речі з інформатики на планшеті ніяк не зробити
Хвильоватиша• 30 августа 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Які реферати?
Моя дитина йде в 5 клас, за 4 роки не було жодного реферату.
Не вводьте в оману людей.
з природи. то ви не вводьте в оману,як у вас не було,то не значить що у всіх немає. у моєї були реферати з 4 класу. рідна сестра- вчителька- також з природознавства є невеликі реферати,на 1/3 аркуша,або менше,але вони є
Из Виа-гры• 30 августа 2023
Планшет , есть все и компьютер и ноут и макбук . Удобнее всего на планшете моему хотя пробовали на а всем
Хвильоватиша• 30 августа 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Не вірю
та пофіг що ви не вірите. вам вже 3!!! людини написало,що є реферати, а ви далі гнете своє...ваша школа не показник. в нас було з 4 класу. ось хтось написав що з 2-3 класу
Голубка миру• 30 августа 2023
Если позволяют финансы, планшет и комп. Если нет - ноут с экраном 15,6-17.
Самая СоветЧиваЯ• 30 августа 2023
Ответ дляangel4ever13
Есть в нормальных школах и рефераты и презентации в паверпоинте.... И на информатике в 3м классе скретч изучают, на маленьком мониторе с ним вообще нельзя нормально работать
Не зрівнюйте третій клас і перший. За 2 роки може автор взагалі з країни виїде. Треба обирати тепер я зараз. А не те, що може знадобитися через багато років
Хвильоватиша• 30 августа 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Не вірю
значить хреновська школа у вас. спеціально запитала куми.тільки що.. ходить в ліцей- реферати з 1! класу. ось уже 4 особи підтвердили вам реферати у початковій школі.а далі не вірте)
Самая СоветЧиваЯ• 30 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
Мої діти навчаються в ліцеї. А рефератів в 1 класі немає ні в кого з мого оточення.
А ось судячи з того, як ви не можете вимовити свою думку і переходите на особистості, ваша освіта бажає кращого 🤠
Все питаю зарання• 30 августа 2023
Ноутбук це такий собі компроміс, ніби і екран краще, ніж в планшеті, і з собою можна взяти. Але для роботи півдня за екраном зручніше комп з великим екраном, дитина зможе відсунути в сторону клавіатуру і порозкладати зошити, підручники, зручно там писати. З ноутбуком складніше, якщо його відсунути на таку відстань, щоб зручно було писати в зошиті, то екран вже далеко, погано видно, плюс треба широкий стіл. Ось це саме ті незручності, які я помітила, коли син вчився он-лайн
Хвильоватиша• 30 августа 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Заспокойтесь ви вже з тими рефаратами. Перших 4 роки їх точно немає
´))) Є! і вже відписалося в темі 4 мами,у яких діти пишуть реферати у початковій школі))) моя писала з 4, ось деякі написали з 2-3. куму спитала- з 1 класу дитина пише.
Хвильоватиша• 30 августа 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Удалено администрацией...
ГейТуда• 30 августа 2023
Для меня самый оптимальный ноутбук, так как окулист вообще запретил планшеты и телефоны, так как на расстоянии вытянутой руки никто не держит, а близко - проблемы со зрением, спазм аккомодации. Комп это хорошо, но не во время блэкаутов... У сына моноблок с экраном 24’, все было бы ок, если бы не откл света. Ищу ноут на замену.
Голубка миру• 30 августа 2023
Ответ дляМаю натхнення
Да, только цена ноута с аналогичными параметрами будет раза в 1,5-2 вышем, чем компа.
ГейТуда• 30 августа 2023
Ответ дляМаю натхнення
Собрать комп интереснее и для работы, если это работа с графикой или видео, программирование. Все таки мощнее выходит за те же деньги. И большой экран. Который все равно желательно докупить к ноутбуку для полноценной комфортной работы (если работа не в ворде или браузере текст строчить).
Реалии такие, что все равно без ноута никуда. Хотя комп и удобнее в некоторых моментах....
Хачапууури• 30 августа 2023
Ответ дляangel4ever13
стационарный комп конечно лучше если средства аозволяют
Ні, не краще, якщо автор в Україні. До лютого минулого року я б вас підтримала, але... І переміщатися (по квартирі, місту, країні) зручніше з ноутом, і якщо електрики немає, з ноутом простіше організувати собі можливість працювати/вчитися.
Уточнення щодо ’средства позволяют’ дивне. Одного рівня з ноутом стаціонарний комп буде дешевше. Навіть, якщо до нього непоганий монітор куплено.
Не кую, не мелю• 30 августа 2023
Ответ дляangel4ever13
Чим краще за ноут? Ми говоримо про першокласника.
Не кую, не мелю• 30 августа 2023
Ноут з великим екраном. Його з собою можна носити, як і планшет, але зручніше для навчання.
В нас теж онлайн, так що вже награлись з планшетами, телефонами і нетбуками
Помаранчова душа
• 30 августа 2023
Ответ дляМаю натхнення
дівчата не сорьтеся - дитины 5.11 їй геймерський комп непотрібен - нам для школи потрібно а потім у класі 5му купимо вже за потребою. Зараз купувати коли прильоти дороге не хочу, а ком або ноут від 20штук.
Помаранчова душа
• 30 августа 2023
Ответ дляMoon shine
ноутбук. это будет на года. Мы купили сначала планшет. а через год ноутбук,так дочь сказала- как хорошо видно. Разница огромная. Планшет это не для ежедневной работы ребенку. это цацака для игр,фильмов....Для учебы надо брать ноутбук. сейчас планшет валяется. репетиторы,уроки только на ноуте- качество картинки,размер - отличные.не сравнить с пиндюлькой планшетом
зараз такі планшети бачила щорозмір з малеький ноут. Дякую за досвід будем великий єкран дивитися і подумаю про ноут
Самая СоветЧиваЯ• 30 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
Ви читали? Дитина йде В Перший клас.
Які там реферати?
Техніка застаріває дуже швидко. 1 аркуш вона надрукує на компі мами. А для особистого користування комп зараз дитині непотрібен
Які там реферати?
Помаранчова душа
• 30 августа 2023
Ответ дляИз Виа-гры
а мак бук вибачте це що? мабуть я відстала від життя