Ленивица-красавица• Изменено 30 августа 2023
Взуття, школа, дівчата
Привіт.
КИЇВ.
Дівчатка, підкажіть будь ласка, де подивитися взуття для дівчинки 7 років , де більший вибір?
Мені важливо фізично міряти, бо їй завжди все жме, муляє, і ще куча причин....
Цікавлять якісь мокасини чи напівспортивні кросівочки...
Туфлі, я читаю, не дуже добре учні носять))
Дякую.
КИЇВ.
Дякую.
З бісиками• 30 августа 2023
В минулому році купила легкі туфельки у Вайкікі, дуже зручні і недорогі. Якщо на постійну носку, то беру щось якісніше в Інтертоп, Чіко або в бебізона (фроддо).
Фенте Фря• 30 августа 2023
Моя как раз в этом возрасте ходила в туфлях Лапси, были очень удобные. Главное, обычную кожу покупать, не лак и не кожзам, они дубовые. Еще мокасины Валди были в ходу.