Шкала Радощів• 30 августа 2023

чи варто їхати в Канаду на декілька місяців (до весни)

не працювати (є віддалена робота).
щоб підтягнути мову дитині і собі
Не гоню• 30 августа 2023
Ответ дляШкала Радощів
є віза.
в Англію важко потрапити.
в Європі інші англомовні країни з медициною печалька
оооо! Ви, мабуть, не чули про канадську медицину:(
Якщо за власний рахунок пересиджувати зиму, то найкраще - Туреччина та країни Азії, Таїланд.
Бабка_в_кедах• 30 августа 2023
Ответ дляВ гости звали?
У нее 2200, у мужа сейчас 2800. Квартира максимум 900, по вашему ничего не останется?
А где квартира по таким ценам?
Бабка_в_кедах• 30 августа 2023
Ответ дляШкала Радощів
медицина погана
Она везде такая
В гости звали?• 30 августа 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
А где квартира по таким ценам?
Виннипег, но они там с прошлого года, а люди выше отписались, что сейчас уже дороже
Аноним НаВсеГда• 30 августа 2023
Ответ дляВ гости звали?
Ну в Польшу ж едут до сих пор на заработки. Знакомые там уже больше года, домой пока не собираются, двое взрослых людей, оставаться там не планируют, но пока их все устраивает. Ну это один пример. Есть и другие, те настроены оставаться.
))) так в Польщі можна жити від роботи за 500 злотих
Аноним НаВсеГда• 30 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Не знаю. Конкретно эти две подружки были и на клубнике где-то, и ещё где-то, теперь вот тут. Но я слышала про Польшу что там тяжелее гораздо. У нас здесь очень строго с переработками, даже если хочешь поменяться с кем-то, но работаешь уже пять дней подряд, то шестой день тебе работать не разрешат. И смены не больше 8 часов
Так ні в якій країн не можна працювати 6 днів в неділю, якщо робота оііціцна
В гости звали?• 30 августа 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Конечно, вчетвером в одной комнате. А сейчас ко многим , кто был на заработках до войны приехали семьи, и тут уже на 500зл всей семьёй не поселишься.
Аноним НаВсеГда• 30 августа 2023
Ответ дляВ гости звали?
Ну тоді знімають квартиру і живуть,я вам написала чому їздили на заробітки і зараз їздять .Як сім´я,то то вже не заробітки,а еміграція
В гости звали?• 30 августа 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ну так в Канаду ж выгоднее ехать, если надолго, об этом была речь.
Аноним НаВсеГда• 30 августа 2023
Ответ дляВ гости звали?
Кому як,дивлячись ким працювати,мої знайомі поїхали в Торонто,з Польщі,то плюються,в Польщі вони більше собі дозволити могли
В гости звали?• 30 августа 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Я писала про обычную работу, уборщицы, горничные. А кем ваши работали в Польше и в Торонто?
мадамГрицацуева• 30 августа 2023
Як не зайду в теми, в шоці сиджу. Кому війна, а у кого мрії збуваються. Ще такої нісенітниці не читала, летіти аж в Канаду, мову підтягнути
Аноним НаВсеГда• 30 августа 2023
Ответ дляВ гости звали?
Вона майстер пернаментного макіяжу,він на складі працював.в Польщі квартира 2700 була,там теж 2400 але там баксів,тут злотих.Але по грошам в них тут дохід був більше 13000 тисяч,а там він 2700 чистими,ось його вся зарплатня на квартиру,а що вона заробить на те і живуть
Не любовница• 31 августа 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Так они снимали в даунтауне наверное) если это однушка, можно и в две уложиться, а у кого контракты на аренду с весны-лета 2022 то даже дешевле
Аноним НаВсеГда• 31 августа 2023
Ответ дляНе любовница
В них є діти,і кіт дуже не перебиреш з житлом