Морская свинка• 30 августа 2023
Івано-франківськ, хто закордоном і має дітей-школярів
Як будите вчитись з вересня, що вам в школах обіцяють і чим лякають? Чи переводите в дистанційну школу?
Стопясят раз обсуждала• 30 августа 2023
Не ІФ, але поруч. Пропонують очне або сімейне. Ми вибрали сімейне.
Морская свинка
• 30 августа 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А сімейне, то як Ви будите вчитись? Здавати контрольні онлайн, чи як? Бо в одних школах кажуть що потрібно буде приїздити і здавати їх очно, в іншій, що писати в той час, коли пишуть діти на уроках. Зробити дистанційне школу, точніше роблять, але ніхто нічого толком незнає як там буде навчання побудоване.
Думаю чи варто переводиться...
Морская свинка
• 30 августа 2023
Ответ дляПилосмок працює
А зачем вы вообще уехали?😳
Тому що так вирішила, не вважаю, що в Україні є безпечні регіони.
Все до блиску• 30 августа 2023
Ответ дляМорская свинка
Думаю чи варто переводиться...
Сімейна форма , так само як і минулого року. По суті ніякого навчання нема, лише для галочки , але дочка захотіла закінчити 9 клас, то нехай буде
Катастрофа• 30 августа 2023
ІФ, навчання офлайн. але хто продовжує вчитись на сімейній формі і ті хто має бажання перевестись на сімейну форму, потрібно написати до завтра заяву
Пилосмок працює• 30 августа 2023
Ответ дляМорская свинка
А, не ну конечно, конечно
Морская свинка
• 30 августа 2023
Ответ дляПилосмок працює
А, не ну конечно, конечно
А Вам чимось заважає те, що я виїхала з дітьми, чи ні? Чи так, просто, поговорити? Питання не про те
Блиск думки• 30 августа 2023
Ответ дляМорская свинка
Думаю чи варто переводиться...
БудЕте, будь ласка
Из Кукуева я• 30 августа 2023
Ответ дляПилосмок працює
А зачем вы вообще уехали?😳
Дивні питання у вас, а як же ж здати житло втридорога, а самій безкоштовно пожити і виплати отримати. Подвійна вигода, а ви нащо поїхали, нащо поїхали, коли б вона ще в ту Європу потрапила, якби не обставини)
Пилосмок працює• 30 августа 2023
Ответ дляИз Кукуева я
У меня вообще диссонанс в этой теме , вот подбираю слова и мысли что бы бан не получить
Все до блиску• 30 августа 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Ось вона українська натура у всій красі
Все до блиску• 30 августа 2023
Ответ дляT_Sp
Наприклад, Ви займаєте місця тих, кому взагалі нема куди податись.
Місця де?
Из Кукуева я• 30 августа 2023
Ответ дляВсе до блиску
Ось вона українська натура у всій красі
Так, наживатись на своїх же і в чужих хапнути трошки це така натура гидка у деяких
Все до блиску• 30 августа 2023
Ответ дляT_Sp
За кордоном. Вже купа країн не приймають українців. В той час як люди з «тихих» регіонів повиїжджвли і другий рік сидять там.
За кордоном люди працюють і орендують житло , хто вам забороняє це робити ?
Все до блиску• 30 августа 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Ні, обгадити своїх же, які вам нічого не винні
Из Кукуева я• 30 августа 2023
Ответ дляВсе до блиску
Звісно не винні, не дай Боже з такими справу мати
Дама-мадама• 30 августа 2023
Ответ дляМорская свинка
Вам не вистачає місця в школі? Кому звільняти?
Тим, кому квартири поздавали у вашому місті ті, що виїхали)
Все до блиску• 30 августа 2023
Ответ дляT_Sp
Совість. І чоловік, з яким хочу бути поруч коли це можливо.
Совість забороняє вам працювати? Стосунки з чоловіком це лише ваші особисті проблеми
Из Кукуева я• 30 августа 2023
Ответ дляT_Sp
Зараз погуглять слово ’совість’ і як напишуть вам
Все до блиску• 30 августа 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Так, найкраще працювати в колективах , де нема українців
Все до блиску• 30 августа 2023
Ответ дляT_Sp
Автор не написала, що вона працює і винаймає. А працюю я і вдома.
Автор мала перед вами відчитатися? Вам ніхто не забороняє жити і працювати там, де ви хочете
Из Кукуева я• 30 августа 2023
Ответ дляВсе до блиску
Та ми вже зрозуміли, що ви клали і на Україну і на українців, можете далі не продовжувати