Не пью, не курю• 30 августа 2023
Рис та глікемічний індекс
порадьте, хто слідкує та знає що таке таке глікемічний індекс. ще не все встигла у лікаря розпитати. ось цікавить рис пропарений. всюди пишуть, що в нього глікемічний індекс. це правда?
ще про пшоно хотіла спитати. отримала якісь неоднознвчні коментарі щодо його приготуваннч. лікар каже, що його на молоці безлактозному мені треба готувати.
дякую за поради
Тра Ля Ля• 30 августа 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Нет, молоко очень повышает сахар. В сочетании с крупой так вообще.
Я до того, що лікар не могла дати рекомендацію «їжте пшоно на молоці» в якості лікування інсулінорезистентності.
Тра Ля Ля• 30 августа 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Про индивидуально согласно у кого-то и от кабачков растёт. А у кого-то от помидоров. И у кого-то не растет. Но гречка - углевод, и шансов, что после нее будет как после пучка укропа немного)
А де я пишу про вживання гречки замість кабачків?
Запарена гречка може дати менший стрибок, ніж гарно розварений білий рис
Хочу наколоти губи• 30 августа 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Там думаю и то, и то одновременно
Хочу наколоти губи• 30 августа 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Ну если запаренная гречка и самый дешёвый белый рис - то да) я запаренную не люблю
Не пью, не курю
• 31 августа 2023
Короче, я зрозуміла. Краще ніяких круп. Мабуть залишу лише макарони твердих сортів. І правильно зварені, щоб альденте.
Буду їсти овочі.
Молоко лише безлактозне в каву.
Дякую вам всім за поради
Буду їсти овочі.
Молоко лише безлактозне в каву.
Дякую вам всім за поради