L-i-s-a-92af• 30 августа 2023

КомандиркА розрахунку гаубиці М777

Командирка розрахунку гаубиці М777
про бої,війсковий шлях та стереотипи.
автор L-i-s-a-92af • 30 августа 2023
Цікава ваша думка щодо стереотипи про жінок в армії
Чашечка кофе• 30 августа 2023
Крута дівчина! Тільки вдалих розрахунків та влучань!
marilit• 30 августа 2023
Взагалі молодець і скоріше за все це її призначення!

Ціна або може це вже наслідок - відмова від своєї жіночої природи.
Вона навіть сама промовила у інтервʼю «Я не жінка»

Причини: жінкою бути небезпечно, мама або тато дуже хотіли хлопчика ще під час вагітності, образи мами або бабусь на чоловіків. Образи і приниження жінок з боку чоловіків у роду. Якась травма коли пішли місячні- наприклад присоромили..

Але навіть так вона знайшла русло де себе проявити як НЕжінка. Як людина.
автор L-i-s-a-92af • 30 августа 2023
Ответ дляmarilit

Чому,якщо жінка свідомо обирає професію військової,то це одразу ’ відмова від жіночої природи’?
Ви не допускаєте,що жінки,так само як і чоловіки можуть свідомо цікавитися саме цією професією?
marilit• 30 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
https://youtu.be/mjk3PxR4rd0?si=VBTPcYT4RxJgQd41
А я не писала обовʼязково- я писала конкретно про цю людину що в відео теми.. там є відмова на всі 100.
автор L-i-s-a-92af • 30 августа 2023
Ответ дляmarilit
А щодо іншого відео?
elegante• 30 августа 2023
Если человек на своем месте респект и уважуха .. но всем там не обьязательно быть , это должно быть законом и выбором свободного чела
автор L-i-s-a-92af • 30 августа 2023
Ответ дляelegante
Тут важко не погодитись.Ідеальна армія-це та,де кожен свідомо обирає професію війскового незалежно від статі і отримає моральне і матеріальне задоволення від своєї професії
marilit• 30 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
А щодо іншого відео?
По перше у всіх жінок є і жіноча і чоловіча енергія. Питання лише в балансі. Але жіноча природа у жінки- першочергова. Іноді як в топістарті іде повна відмова і повне подавлення жіночої природи і відповідно повне блокування жіночої енергії в жінки..

Але частіше бувають просто перекоси по балансу жіночої і чоловічої енергії у жінки..

В другому відео що ви скинули, в основному є трохи порушення балансу, але Особливо ті що медики або хотіли бути медиком все ж таки більше в жіночих енергіях, у інших трохи є таки перекос в чоловічі енергії ( там інші причини чому так- їх дуже багато та формуються індивідуально).

У тієї що командирка із другого відео перекос в чоловічі енергії значний і можливо є відмова від жіної суті, але то не на 💯, просто на мій погляд, можливо є, треба більш детально спілкуватись щоб дізнатися точно.
автор L-i-s-a-92af • 30 августа 2023
Ответ дляmarilit

Особисто мені зрозумілий вчинок цієї жінки

Проте,я вважаю,що говорити,що жінки,які обрали військову професію не жіночні-це стереотип.
автор L-i-s-a-92af • 30 августа 2023
Найвища за званням жінка в українській армії
Підполковник Лариса Якобчук

https://youtube.com/shorts/bilZ3DcI8Vg?si=-l2t3S8V...
автор L-i-s-a-92af • 30 августа 2023
Ще одне відео про гендерну рівність в ЗСУ