Командирка розрахунку гаубиці М777
про бої,війсковий шлях та стереотипи.
Взагалі молодець і скоріше за все це її призначення!
Ціна або може це вже наслідок - відмова від своєї жіночої природи.
Вона навіть сама промовила у інтервʼю «Я не жінка»
Причини: жінкою бути небезпечно, мама або тато дуже хотіли хлопчика ще під час вагітності, образи мами або бабусь на чоловіків. Образи і приниження жінок з боку чоловіків у роду. Якась травма коли пішли місячні- наприклад присоромили..
Але навіть так вона знайшла русло де себе проявити як НЕжінка. Як людина.
Ответ дляmarilit
Чому,якщо жінка свідомо обирає професію військової,то це одразу ’ відмова від жіночої природи’?
Ви не допускаєте,що жінки,так само як і чоловіки можуть свідомо цікавитися саме цією професією?
Ответ дляL-i-s-a-92af
А я не писала обовʼязково- я писала конкретно про цю людину що в відео теми.. там є відмова на всі 100.
Ответ дляmarilit
А щодо іншого відео?
Ответ дляelegante
Если человек на своем месте респект и уважуха .. но всем там не обьязательно быть , это должно быть законом и выбором свободного чела
Тут важко не погодитись.Ідеальна армія-це та,де кожен свідомо обирає професію війскового незалежно від статі і отримає моральне і матеріальне задоволення від своєї професії
Ответ дляL-i-s-a-92af
А щодо іншого відео?
По перше у всіх жінок є і жіноча і чоловіча енергія. Питання лише в балансі. Але жіноча природа у жінки- першочергова. Іноді як в топістарті іде повна відмова і повне подавлення жіночої природи і відповідно повне блокування жіночої енергії в жінки..
Але частіше бувають просто перекоси по балансу жіночої і чоловічої енергії у жінки..
В другому відео що ви скинули, в основному є трохи порушення балансу, але Особливо ті що медики або хотіли бути медиком все ж таки більше в жіночих енергіях, у інших трохи є таки перекос в чоловічі енергії ( там інші причини чому так- їх дуже багато та формуються індивідуально).
У тієї що командирка із другого відео перекос в чоловічі енергії значний і можливо є відмова від жіної суті, але то не на 💯, просто на мій погляд, можливо є, треба більш детально спілкуватись щоб дізнатися точно.
Ответ дляmarilit
Особисто мені зрозумілий вчинок цієї жінки
Проте,я вважаю,що говорити,що жінки,які обрали військову професію не жіночні-це стереотип.
Найвища за званням жінка в українській армії
Підполковник Лариса Якобчук