Фуліганка• 30 августа 2023
Хто приймав віт е і магне б 6 при опущенні матки?
Допомогло? Кажуть м’язи підтягуються і в цілому, втомлюваність зникає
Вообще не факт• 30 августа 2023
А сенс? Ніякого ефекту. При опущені або кегеля як рекомендації від гінеколога певні. А не наобум. Або лазер/операція
Фуліганка
• 30 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
Порадили ніби м’язи самі підтягнуться без кегеля.,
Фуліганка
• 30 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
Читала багато про лазер. Після операції кажуть народжувати не можна, а після лазеру наче без проблем?
Вообще не факт• 30 августа 2023
Ответ дляФуліганка
Дивлячись яка операція. По перше якщо плануєте народжувати то не треба операції робити.
Якщо у вас ступінь 3-4 то можна скоби або підшити. Тоді під час пологів мають знімати їх. Так мені лікар казав.
Вообще не факт• 30 августа 2023
Ответ дляФуліганка
Вам діагноз поставлений? Ступінь яка
Фуліганка
• 30 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
Вам діагноз поставлений? Ступінь яка
Зараз 2 ступінь, сказали кегеля робити
Фуліганка
• 30 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
А якщо лазер можна народжувати, не знаєте?
Фуліганка
• 30 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
А у вас також опущення? Що робили?
Вообще не факт• 30 августа 2023
Ответ дляФуліганка
А у вас також опущення? Що робили?
Нічого. До 40 вирішили якщо раптом народжувати, то лікар сказав можна не робити, спостерігати щоб ступінь не збільшувалася. Лікар прописав як робити кегеля. І сказав що мені можна кегеля тільки з конусами. Бо чутливості геть немає. Щоб не нашкодити починати з певної ваги. І часу
Фуліганка
• 30 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
А яка у вас ступінь? Дуже переживаю, що піде далі…
Вообще не факт• 30 августа 2023
Ответ дляФуліганка
Одна стінка 1 , а інша 2а. Вже 6років без змін. В цьому році мені 40, порекомендували кегеля з конусами. Почну робити побачимо.
Фуліганка
• 30 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
Дискомфорту немає? Мені сказали якщо не турбує, то можна нічого не робити, алелякає, що може опуститися