ВыФсеВрете• 30 августа 2023

Білоруси і Україна.

Чому до сих пір Україна не ввела візовий режим з білоруссю?
В мене така ненависть до тих бульбашів, що я вам просто передати не можу. Як же я ненавиджу, цих картопляних щурів.
Вони після війни, а як вони це називають «канфлікт». Хочуть і будуть! Їздити в Україну і лазити тут всюди. Вони взагалі, не усвідомлюють, що вони являються співучастниками війни і геноциду українського народу. Що білоруси теж вбивці і кати українського народу. Вони такі самі як і кацапи. Тільки ті відкрито агресивні, а бульбаші - тіхошники ( як криси за спиною, з підтишка).
Вони взагалі, наче, з атрофією мозку. Не розуміють і не усвідомлюють, що взагалі відбувається і до чого це приведе на десятиліття… Там в головах каша повна. Наче недоразвиті.
Але сам факт! Вони будуть і хочуть, їздити в Україну як ні в чом не бувало. Хочуть мати «якісь справи» з українцями і Україною.
Я просто в шоці, від того, наскільки це потворний мерзотний народішко…
Один білорус ( мій знайомий) так хоче в Київ…але жде поки закончітся «канфлітк».
Він кожен рік майже, все життя їздить сюди. Але…він русскоміровец…
Як ви відноситесь до них? Ви будете раді бачити білорусів в Україні після війни? Через 5 років? Через 10 років?
Чому наша влада не ввела візовий режим з ними?!!!
автор ВыФсеВрете • 30 августа 2023
Вибачте, просто крик душі вже😢 як я ненавиджу тих бульбашів!!! Чортове племя
Перловая Кашка• 30 августа 2023
НУ, ПУСТЬ приезжают- узнают наше отношение! Тысячи убитых мирных людетй и детей-ракетами с их територии!!!! С ИХ позволения! Мы не забудем!
Шеллар• 30 августа 2023
Підтримую Вас. Тільки я б ще доповнила список сцикливими-джигитами, які за можливість торгувати молоком влегку зайняли позицію ’невсетакоднозначно’.
Татьяна-bfd8• 30 августа 2023
А разве их сейчас пускают в Украину?
Повітруля• 30 августа 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Будемо їх відстрелювать)
автор ВыФсеВрете • 30 августа 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Вони внє палітікі, ето нє оні. І украінци самі віновати!! В нату захотєлі! (С)
Перловая Кашка• 30 августа 2023
Ответ дляВыФсеВрете
та нет нервничайте-пусть приедут!
Коварная Зая• 30 августа 2023
У них более 7 000 тысяч по тюрьмам сидят за политику, их пожалеть стоит..боятся
автор ВыФсеВрете • 30 августа 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
А разве их сейчас пускают в Украину?
Так!! Моя знайома бульбашка, яка навчається Києві університеті. Їздить туди-сюди через Польщу!
А сама втирає про руську культуру і язік тут
Коварная Зая• 30 августа 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
А разве их сейчас пускают в Украину?
У многих вид на жительство и они живут в Украине
Золота орда• 30 августа 2023
В мене дядько там живе, військовий, і дружина його військова. То каже, що там більшість за Україну і проти раші. Багато командирів заарештували, бо відмовилися переходити на сторону раші проти України. Ще є друзі, теж багато розповідають того, що і дядько. Я їм вірю, вони гарні і чесні люди.
Милота• 30 августа 2023
А вы к курсе, что они протестовали против своего фюрера и росс спецназ калечил людей в сизо? Они там сами в оккупации. Бояться лайк поставить. При чем наш гур там людей вербует и они нам помогают, серьезно рискуя жизнью.
Перловая Кашка• 30 августа 2023
Ответ дляШеллар
та ну...САКАРВЕЛО-молодцы! но вот свергнутьь свое правительству-ссут. А так-они все за Украину.
Санта Барбара• 30 августа 2023
Автор, попейте валерьянку.
Я с ними работаю. Там никто войну не поддерживает.
автор ВыФсеВрете • 30 августа 2023
Ответ дляКоварная Зая
Вони самі 30 років зростили і наплодили, те що мають зараз у себе. Ніхто крім самих бульбашів не винен в тому.
Та прям багіня• 30 августа 2023
Есть мнение, что бацька очень хитро петляет, чтоб их не впрягли непосредственно в боевые действия. Что касается сочувствия и понимания - это приходит только через свою боль, по крайней мере для большинства так. Когда/если прочувствуют войну на своей шкуре, тогда и начнут что-то понимать.

Напомню, мы в свое время чеченцам не сильно сочувствовали.
Санта Барбара• 30 августа 2023
Девочки, расходимся. Автор тролль. Белоруссы за Украину.
автор ВыФсеВрете • 30 августа 2023
Ответ дляПовітруля
Будемо їх відстрелювать)
Жарить у фрітюрє
Like-995b• 30 августа 2023
Ответ дляСанта Барбара
Автор, попейте валерьянку.
Прямо никто) лично каждого опросили
Перловая Кашка• 30 августа 2023
Ответ дляВыФсеВрете
тю-есть горячая линия СБУ- дайте ее контакты!
Metelitsa• 30 августа 2023
Ответ дляМилота
В курсі.
Ну і що?
Хто їм дохтур?
Эскиз бесконечности• 30 августа 2023
Ответ дляСанта Барбара
Автор, попейте валерьянку.
Яка різниця, підтримують вони там чи не підтримують. З їх території до нас летять ракети.
Татьяна-bfd8• 30 августа 2023
Ответ дляМилота
Да, там и руснявым блохерам досталось. Попали под «горячую руку».
ЗдесяЯ• 30 августа 2023
Ответ дляКоварная Зая
Ну, то треба було не в білих шкарпетках на лавочки ставати, зносити нафіг того чорта , коли була можливість. А тепер, так , у них 7т по тюрмах...
Шеллар• 30 августа 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Ну да, як у вірші ’так-то парень неплохой, только ссытся, да глухой’.
Золота орда• 30 августа 2023
Ответ дляМилота
Я знаю, дружину мого дядька тримали 5 діб у сізо, знущалися тим, що води не давали, або в туалет не пускали, бо допрос тривав по 6 часів. Щоб зізналася, що її чоловік проти раші. Бо в цого частині його ж командир сказав, що не він, ні його люди проти України воювати не підуть. Ой, там у них такий режим, бояться слово сказати. Це в мене дятько безбашенний, звонить та все розповідає.
Коварная Зая• 30 августа 2023
У меня знакомые белоруссы уехали, беженцы в Нидерландах. Они полностью за Украину
Metelitsa• 30 августа 2023
Ответ дляТа прям багіня

Це лише мнєніє тих, хто хоче залишатись у рожевих окулярах стосовно білорусів.
Like-995b• 30 августа 2023
Там есть партизаны, а также люди, воюющие на нашей стороне. А вот военных преступников нужно отстреливать, с чьего разрешения на нас летели ракеты и русские фашисты зашли с их территории
Mrs.Ochmonek• 30 августа 2023
Білоруси - нормальні самі по собі, мирні і не агресивні. І військові їх не підтримали війну в більшості.
Зараз (останні 20 років) білоруси залякані, багато хто по тюрмах і смертна кара є.
Їм теж потрібно звільнення від московської окупації насправді.