Смайлик• 30 августа 2023
Яке у ваших дітей буде навчання?
Нам тільки сьогодні сказали ,що буде тиждень через тиждень.Коли буде тиждень очне,уроки розпочинаються о 8 і закінчуються об 11:40,потім година перерва і ще урок дистанційно.Я в шоці…Старший ходить в іншу школу,вони постійно навчаються очно.Як приймаються такі рішення?На вибір директора школи?Місто Київ.Як у вас буде відбуватися навчання?
Ms. Искренность• 30 августа 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Тиждень очно перша зміна, тиждень онлайн друга зміна
От і нам так сказали цікаво хтось думає про гуртки після обіду???
Невидимка• 31 августа 2023
Ответ дляMs. Искренность
Тут вже треба обирати чи шашечки, чи їхати.
Величезна проблема з організацією навчання у школі. Про гуртки думати точно ніхто не буде
Ручки-Крючки• 31 августа 2023
Вересень повністю онлайн
Передмістя Києва
Далі що буде - ніхто не знає
Передмістя Києва
Далі що буде - ніхто не знає
Смайлик
• 31 августа 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Вересень повністю онлайн
Передмістя Києва
Далі що буде - ніхто не знає
Передмістя Києва
Далі що буде - ніхто не знає
От і я думаю,чому діти не можуть піти 1 вересня,розділити всих на різний час..і вересень поки не вимикають світло можна було б вчитися очно,хоч би їх трішки до купи зібрали…
Ручки-Крючки• 31 августа 2023
Ответ дляСмайлик
Нас не можна очно
В нас поряд всю вулицю сьогодні накрило
А той підвал ( нікого не врятує
Якщо пожежа - то все
Онлайн весь вересень
Не очно, вже повідомили
В нас поряд всю вулицю сьогодні накрило
А той підвал ( нікого не врятує
Якщо пожежа - то все
Онлайн весь вересень
Не очно, вже повідомили
Люблю порядок• 31 августа 2023
Ответ дляMs. Искренность
Ну, вибачайте, війна. Тут хоч би найбазовішим знанням навчитись, гуртки - це діло триста п´яте. Вчителі і так працюють в дві зміни, сховище може вмістити лише 1100 осіб. Тому так, доведеться підлаштовуватися. Походять на гуртки в суботу, а не походять - нічого не станеться
Последний вагон• 31 августа 2023
Как и в прошлом году, очно-дистанционно, но почему-то в две смены. Смысл двух смен не поняла, раньше как-то у укрытие все влазили, кто приходил, а теперь по сменам.
Возможно, что часть укрытия таки отдадут в пользование жителям окрестных домов, поскольку их укрытие по плану и находится в нашей школе. А в прошлом году их не пускали.
Нетутешня• 31 августа 2023
Не Киев. В городе 5 школ. Из них 3 будут учиться очно в 2 смены, а 2 в смешанном формате (типа неделю оффлайн - неделю онлайн, или 1/2 - не знаю точно их формат
Пушка заряджена• 31 августа 2023
Полтавська обл. вчора класний керівник повідомив ,що буде дистанційка..
Последний вагон• 31 августа 2023
Ответ дляMs. Искренность
Никто не думает. Как и раньше никто не думал. Мои старшие учились во 2 смену задолго до войны(два класса в начальной школе). С кружками было сложно, никто ни под кого не подстраивался (спортивные школы и рисование). Навстречу пошли только в музыкальной школе.
Шумелка Мышь• 31 августа 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Еее...та ж наче змішане навчання в місті.... Я помиляюсь? Ми закордоном, то жж буде чк буде, але наш клас наче на змішаному....
Місто на онлайн навчанні з рекомендованими консультаціями офлайн, де є укриття. А далі фантазії кожної школи окремо...
Khmelnichanka• 31 августа 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Дякую.
Да будет так• 31 августа 2023
Киев, 6 класс, неделя через неделю, очно/офлайн, 2 раза в неделю с утра за час до уроков по одному уроку онлайн, а дальше через час либо дистанционно, либо очно с 11.30 до 17.00, жесть
дама_из_декрета• 31 августа 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Дистанційне з елементами офлайн консультацій