Рожева юбка• 31 августа 2023
Ну дуже страшний сон , чужий похорон
Аж прокинулась
Що я наче на чужому похороні. Людей дуже мало буквально 3-5 і не памʼятаю хто
Вінок впав я сиджу пмені як під ногами і якось жінка насварила на мене що я молитись не вмію а то як сестра її ховаємо
Труни не було ніби фото жінки і ззаду як обличчя . І то в ямку хтось кинув і квіти маленькі дуже такі як польові і все я сказала вибачте будь ласка
Далі ми вийшли звітам і я прокинулась з шаленого страху
Що то таке сниться, Боже…