Докладальниця• 31 августа 2023

Знакомая умерла

Как же страшно . Сегодня чисто случайно увидела объявление , что отдают двух собачек присмотрелась , а они похожи на собак знакомой , позвонила по номеру и это реально она , 40 лет , ответила соседка ее . Сказала , что та Лежит в морге . Ее избивали вроде сожитель. Как же страшно девочки . Я в шоке . Отец собирает на похороны . Сам инвалид . Отправила деньги . А кошки скребут так
Ліньки гуглить• 31 августа 2023
Умерла от побоев?
автор Докладальниця • 31 августа 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Умерла от побоев?
Сейчас в море никто пока не говорит
Шпондєр• 31 августа 2023
У БМ сестра умерла в 35 лет неожиданно, вот где шок , она всех тащила материально , всё на ней было, все остальные непутёвые у них в семье
дама_из_декрета• 31 августа 2023
Царство небесное и вечная память...
Білий Лосик• 31 августа 2023
Я тоже знаю историю где девушку избил её муж и она умерла,27 лет было, его конечно посадили, но он уже лет 8 как вышел, живёт дальше.... ужасно
автор Докладальниця • 31 августа 2023
Ответ длядама_из_декрета
Царство небесное и вечная память...
Царство небесное
Прагматик флегма• 31 августа 2023
Уйти надо было от сожителя
Кредитная• 31 августа 2023
Бідолашна жінка. Страшно подумати, в якому пеклі вона жила, що співмешканець піднімав на неї руки, ще й фактично убив. І страшне в нас суспільство, де дівчаток не вчать поважати себе, закривають очі на сімейне насильство. Він же явно знущався з неї роками, а ніхто з знайомих і родичів нічого не помічав? По принципу моя хата скраю...
Большой секретик• 31 августа 2023
На фоне ежедневньіх смертей наших детей в окопах как - то не жалеется ету тетю
75В• 31 августа 2023
Ответ дляШпондєр
І бм теж непутьовий?
БезникаЯ• 31 августа 2023
Ответ дляБольшой секретик
Это как сравнить горячее с красным
Кредитная• 31 августа 2023
Ответ дляБольшой секретик
Всіх жаліється, повірте. Я щиро вірю, що наші воїни якраз за це і воюють -- щоб наше суспільство стало щасливішим, чистішим, від насильства і агресії. Щоб у нас не таврували жертв злочинів, щоб люди поважали одне одного і підтримували, щоб ніхто нікого не переслідував, як у рашці. Щоб не повторилися Буча, Ірпінь, катівні Донбасу. Ми ж люди все таки.
Шпондєр• 31 августа 2023
Ответ для75В
І бм теж непутьовий?
Да все непутёвые, её мать, её брат жуткие люди
75В• 31 августа 2023
Ответ дляШпондєр
Що ж ви заміж за такого вийшли, якого сестра тягнути мала ? І сімейка у якого маргінальна?
Правильно_Валерчик• 31 августа 2023
Так автор, це життя. Нам з чоловіком по 40+ і з його класу вже є померлі, в однокласниці нашого сина мама померла від інфаркту, 3 роки тому в однокласника мама від пухлини селезінки померла. Обидві молоді, красиві та здорові були. Та що з пухлиною ще в вересні активно відпочивала в Турції, а в березні чи квітні її поховали. Це дійсно страшно, я з нею спілкувалась під час її лікування, в неї 2 дітей залишилось
Захекалася читать• 31 августа 2023
Ответ дляШпондєр
Это как раз закономерно, те кто тащат они надрывается, организм не выдерживает.
Шпондєр• 31 августа 2023
Ответ для75В
Слушайте мы с ним в разводе уже почти 20лет , тогда ещё его сестре было 16 лет, она ещё никого не тянула , как стала зарабатывать всё было на ней, а он уже второй раз развелся и бросил вторую жену с ребёнком
Кредитная• 31 августа 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Мені 27, і з моїх однокласників немає в живих уже сім людей... Один помер в юності від вади серця, один загинув в аварії. Решту забрала війна. Це жах. Чи могли ми уявити, коли були дітьми, що дехто з нас не доживе навіть до тридцяти років?
НаБалКоніХодять• 31 августа 2023
Ответ дляКредитная
Є такі жінки, чи то у них самооцінка занижена наскільки, вони самі не хочуть йти навіть від такого чоловіка, який регулярно їх б´є.
І родичі нічого не можуть зробити.
Я знаю таку гірку історію, коли чоловік побив і порізав жінку до смерті, це була мама моєї знайомої, я була на похороні, правда я ще була дитиною, 11 років мені було, зараз 36, і будо дуже жаль і матір і її дочку, що залишилася сиротою.
Манкоголік• 31 августа 2023
Все мы рано или поздно умрем. Для многих людей смерть - это вообще желанная штука, которая прекратит их страдания в этом мире.

Так что ваши сопли может быть и не к месту. Тем более вы с этим человеком не общались
Шпондєр• 31 августа 2023
Вообще это страшно, много молодых уходят
Кредитная• 31 августа 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
І родичі нічого не можуть зробити.
Я можу помилятися. Але все одно думаю, що в нормальній родині дівчинку вчать поважати себе і відстоювати свої особисті межі. З аб´юзерами сходяться зазвичай ті, хто звик до морального насилля, криків, пасивної ролі. І не можу собі уявити нормальних родичів, які не помічають синців, побоїв на людині, з якої роками знущаються. Насправді вони просто не хочуть цього помічати. Їм так зручніше -- ховати голову в пісок.
автор Докладальниця • 31 августа 2023
Ответ дляБольшой секретик
Вы странная ?
Правильно_Валерчик• 31 августа 2023
Ответ дляКредитная
Війна….
В дитинстві взагалі то все інакше сприймається
Захекалася читать• 31 августа 2023
Ответ дляКредитная
Це дивлячись кого вважати нормальным. Багато людей ярких можна було б назвати ’хорошими’ насправді погано виховують дітей та мають нездорову атмосферу вдома.
НаБалКоніХодять• 31 августа 2023
Ответ дляКредитная
Так, це правда, якщо виросла в нормальній сім´ї без насильства то буде тікати від такого чоловіка, батьки самі вирвуть її від нього, а якщо жінка виросла в сім´ї де було насильство то буде терпіти вона його і з чоловіком.
Кашка-маняшка• 31 августа 2023
Царство ей небесное, пусть её душа найдёт покой и счастье в ином мире🙏
БальзаковскийВозраст• 31 августа 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Уйти надо было от сожителя
Удалено администрацией...
Большой секретик• 31 августа 2023
Ответ дляКредитная
Я родилась в Краматорске, живу в 5 км от Бучи, по окраинам села ездили их танки, маму чудом вьівезла из Краматорска 1 апреля, 8 там разнесло вокзал....Половина семьи и сейчас там.Так что мне рассказьівать не надо... По теме- наше общество станет адекватний, когда бабьі преодолеют свою зависимость от штанга: материальную, сексуальную, общественную и навчатися растить таких же дочек. Какие- то вьігодьі она же имела с совместного проживания с етим мудаком
Большой секретик• 31 августа 2023
Ответ дляДокладальниця
Вы странная ?
Удалено администрацией...