Вам телефонограмма• 31 августа 2023
Кто идёт в 5 класс дети учебники получили?
Кто идёт в 5 класс дети учебники получили? Или на днях пообещали выдать?
И напишите пожалуйста в каком городе?
Бутербродница• 31 августа 2023
Киев
Сказали будет лишь математика і інформатика.
І то не 100%
Бачу можна купити за гроші, буду купляти, що робити.
Коли скажуть якіх саме авторів
І то не 100%
Коли скажуть якіх саме авторів
Фоточки нема• 31 августа 2023
Якраз для 5 класу мають бути минулорічні.
У подруги син йде в 6 клас, підручників ще немає і не буде 2-3 тижні. Не надрукували ще.
Це діти, які навчаються за НУШ перший рік (не пілотні класи, пілотних було мало і вони вже у 7-му).
Луцьк.
Мій старший у 7 класі, останній за старою програмою, то у них більшість підручників 2015-2016 року. Вчора видали, я клеїла. Київ.
Меншому підручники не видаватимуть, будуть у школі зберігатися. 4 клас.
Луцьк.
Гуру троллинга• 31 августа 2023
Ответ дляФоточки нема
Луцьк.
Как раз 5 класс в прошлом учебном году был без учебников.
ДваДваВісім• 31 августа 2023
Ответ дляФоточки нема
Луцьк.
В 5 классе в прошлом году не было учебников
Грабля• 31 августа 2023
в 5 класі всі підручники були в електронному вигляді окрім української літератури, зараз пішов в шостий і знову ж таки всі підручники в електронному вигляді окрім літератури..
Мадам Подлинник• 31 августа 2023
Ответ дляФоточки нема
Луцьк.
Так минулорічних немає для 5 класу))). Нам видали тільки математику 5 класу. І укр мову і укр літру за старою програмою, вони майже не відрізняються. Інші чекати. Але я думаю, що ми не дочекаємось, треба самим друкувати.
СамавиховуюКота• 31 августа 2023
Днепр.область, из учебников выдали Математику и Природоведение, остальное сказали в эл. виде. Детей в классах много, учителей не хватает. Учитель природы будет параллельно читать и математику, психолог стал учителем англ.языка. Родители в шоке, после собрания.
Пиу!Пиу!• 31 августа 2023
Ответ дляДваДваВісім
Только математику
Киев
Так само. Тільки математика
Чудо в декрете• 31 августа 2023
Ответ дляФоточки нема
Луцьк.
В минулому році 5 кл видали одну математику. І то, після нового року. Всі інші були електронна версія. Англ. купували самі.
Цього року сказали, що є частина. Скільки не знаю.
Удачная• 31 августа 2023
Ответ дляФоточки нема
Луцьк.
Нам навпаки сказали. 6 клас підручниками забезпечили.
Для 5го класу дали лише математику. В минулому році теж була лише математика.
Бровари
Чудовий каламбур• 31 августа 2023
м. Суми.
Вчора на батьківських зборах видали Математику та Пізнаємо природу.
Англійський - купила в інеті.
Інші підручники - чекаю авторів . Буду купляти ще основні ( укр мову і літературу, зар. літератуту, історію). Інші предмети - будемо ел. версіями користуватися.
Англійський - купила в інеті.
Чтооооооооооо?• 31 августа 2023
Луцьк. Тільки математика, і то ще не видали. Ніби ще укр.мову обіцяють на протязі 2 тижнів.
Фоточки нема• 31 августа 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Тобто за рік держава так і ’не знайшла’ можливості надрукувати, зараз те саме з 6 класом...
Жах, я не знала.
Вам телефонограмма
• 31 августа 2023
Ответ дляФоточки нема
Луцьк.
В прошлом годк 5й класс занимался без учебников. Их по нуш не гапечатали