Кондуктор троллейбуса• 31 августа 2023

Збудження від снів

Тільки не смійтесь, але хочу дізнатись чи є звʼязок. Лікар Сказала мати зараз статевий спокій, з чоловіком нічого не робимо, терпимо) але мені почались снитись такі сни, що прокидаюсь всі збуджена і не раз помічала що після цих снів живіт може зранку піднивати. А от потягом дня все ок. Мені цікаво чи може збудження у сні приводити до тонусу наприклад? Можливо треба якийсь магній попити, хто з таким стикався?
Марія В• 31 августа 2023
Нічого не робити , точніше чому не практикуєте мінет з чоловіком???
автор Кондуктор троллейбуса • 31 августа 2023
Ответ дляМарія В
Так а чоловік задоволення отримає, а я?) у нас у парі все чесно, робити так аби були задоволення і в нього і в мене) а мені лікар чітко сказав не можна нічого, повністю статевий спокій, це не лише про те, що сексом не можна займатись, а про те що не можна мені збуджуватись, аби не було тонусу. Тому на ранніх термінах сказали потерпіти
Пацелуйнитуда• 31 августа 2023
тю, автор, я іноді від снів отримую реальний оргазм, в вашому випадку це нормально бачити такі сни
Вероятненько• 31 августа 2023
Нам теж було не можна в першому триместрі. І так, сни були, два рази прокинулася від оргазму😄 Перший раз злякаляся, не знала що так може бути, виявляється може. Живіт теж трохи нив, але у мене і так був тонус, все добре. Десь після 9 тижня пройшло
Пацелуйнитуда• 31 августа 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
ну ви ж його кохаєте, вам має бути приємно доставити йому задоволення. Інший випадок, якщо ви сильно збуджуєтесь від цього, тоді мабуть не варто
Марія В• 31 августа 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Куні?
Ответ дляПацелуйнитуда
Ну тут проблема в тому що мені теж вже дуже хочеться, тому лишній раз не ризикую) ну і взагалі ми не дуже є прихильниками куні чи мінету, ну типу в крайньому випадку можна, але більше любимо займатись коханням, тому чекаємо поки лікар дасть добро) тут питання в іншому було, чи ок що живіт ниє після таких снів, ну дівчата зверху написали що ок, у них таке було)
Ответ дляМарія В
Куні?
Ну не можна збуджуватись мені, ви що думаєте я не знаю способів задоволення) не можна бо збудження може призводити до тонусу
Пацелуйнитуда• 31 августа 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
ну тоді тримайтесь) Спитайте у лікаря, про те що живіт тягне
Марія В• 31 августа 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Не знала ,що такі пари бувають взагалі)
Занадто сумно
Ответ дляМарія В
Не знала ,що такі пари бувають взагалі)
Занадто сумно
А чому вам сумно від того що у нас відбувається у парі? Ніколи цього не розуміла. Мені сумно де насилля наприклад в сексі є, а от якщо двом людям добре в тому що вони займаються коханням, то не бачу нічого сумного. У кожного різні смаки і погляди, якщо мені не подобається робити мінет я не буду себе змушувати себе це робити і мій чоловік це поважає і проблем взагалі немає. А то чому сумно вам, незнайомій мені людині не зрозуміло
Марія В• 31 августа 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
У вас секс,як в пенсіонерів тоді виходить,без образ
Ответ дляМарія В
Чудово, головне аби нас такий секс влаштовував) і ніхто нікого нічого не заставляв робити проти своєї волі) доречі, повага до свого партнера дуже класна штука
фан L.O.S.T.• 31 августа 2023
Ответ дляМарія В
Такой бред вы несете, конечно…
Марія В• 31 августа 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Такой бред вы несете, конечно…
В чому бред?
Эта_Шикарна)• 31 августа 2023
Лікар Сказала мати зараз статевий спокій, з чоловіком нічого не робимо,... ---- так а по какой причине? у вас тонус? но вы ж говорите, что днем все норм.

А сны вам снятся, потому что секса хочется. Помню, как сама хотела из постели не вылезать сутками. Тонус тоже был, но тогда мне это слабо доходило и с врачом чето не обсуждала этот вопрос. Не воздерживалась короче.

С магнием осторожнее - он давление снижает. Для беременных может быть опасно.
Ответ дляЭта_Шикарна)

У мене минуле вагітність завмерла і дуже болів живіт весь час, був тонус. Цю вагітність для перестрахування вирішили з лікарем перші тижні мати статевий спокій, аби не викликати тонус який був минулий раз. Не хочеться ризикувати. Ну а фізичні потреби всеодно ж нікуди не діваються, вже зрозуміла що краще пораджусь з лікарем