Два-три тижні і фсьо• 31 августа 2023

Фітнес браслет Xiaomі репліка

Фитнес-браслет Xiaomi Mi Band, репліка, дуже часто зустрічаю, одне слово дописано Smart, а все типу прям так само, як в оригіналі. В два раза дешевше за оригінал. У кого є? Хочу дитині купити, то склоняюся більше на те, що дешевше. Але якщо то фігня, і нічого не показує правильно, то нафіг воно надо. Але якщо вони гарні, і ніяк не відрізняються - то нащо платити більше?
Діліться своїм досвідом, дівчата. Дякую вам! Гарного вечора!
40каградусная• 31 августа 2023
Тут оригінал буває глючить, а підробка... Навіть не знаю я б не ризикувала.

Роздратована шкіра• 31 августа 2023
Та він же і оригінал зовсім недорогий. Візьміть не останній, а якісь попередні версії
Оновлена версія• 31 августа 2023
Свекрови до войны подарили подруги реплику ми фит. Прога корявая, часы работали через раз. Она их в ящик закинула и забила.
Я_и_моя_собака• 31 августа 2023
Ответ для40каградусная
Родные покупали копии, самый большой минус - нет влагозащиты. Умерли быстро браслеты
Ирина Россошенцы• 31 августа 2023
Свої роздявія купила 2 штуки. Глюки є.Вони не люблять воду, один здох через 1,5 тижні. Другий загубила, але потім через 3 тижні знайшли ще живий. Моя особиста думка, якщо дитина акуратна то краще купити оригінал.
автор Два-три тижні і фсьо • 31 августа 2023
Ответ дляИрина Россошенцы
Вибачте, що таке роздявія?
Ирина Россошенцы• 31 августа 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Вибачте, що таке роздявія?
роздява
PORKA• 31 августа 2023
Моя реплика прожила 2 месяца. Оригинал живет уже 3 года у трех человек из нашей семьи. Не снимаем.
Ну ось, я не розумію...це оригінал чи репліка? Бо є слово смарт...начебто репліка...але ж і в комфі і на розетці вони є. ...
https://comfy.ua/ua/fitnes-braslet-xiaomi-mi-smart...
або

https://stylus.ua/xiaomi-mi-smart-band-7-black-cn-...

Ответ дляРоздратована шкіра
Попередніх версій немає в наявності(
Mrs.Sexuality• 31 августа 2023
Покупать реплику на китайский дешёвый браслет...
Мастер Класс• 31 августа 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
або

Оригинал. Он столько и стоит.
ПампушОК• 31 августа 2023
После того, как ребенку подарили какой-то дешевый фитнес-браслет, видимо, с али, и он прожил около недели, мы пошли и купили браслет сяоми. Я даже не помню, сколько ему лет. Года 3 точно. Ниче ему не делается. Единственное - ребенок стекло чарапнул, но то они дурью маялись.
Оновлена версія• 31 августа 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
або

Они всегда были ми смарт бенд. С чего Вы решили что смарт это реплика?
Ответ дляОновлена версія
Ну ось, ця реклама мені постійно сується, назва...як в оригінала, а в описі вже видно репліка смарт ...
https://grandmarket24.com.ua/p1498024985-fitnes-br...
Оновлена версія• 31 августа 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Купите в магазине, а не на проме. Попросите открыть. Там на самой капсуле у оригинала возле датчиков mi написано