Чудо Ф_ф КеДаХ• 31 августа 2023
Кияни з інвалідністю. Питання по допомозі Кличко
Може, хто знає) На День Незалежності прийшли в подарунок 950грн. Вчора мені був дзвінок, що мені нарахована з ініціативи Кличка якась одноразова допомога з нагоди Дня Незалежності і щоб її отримати, треба з´явитися по місцю оформлення інвалідності, а отримати можна на карту, переказом або готівкою. Як це розуміти: це вже інша допомога?
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 31 августа 2023
Ответ дляНесу добро людям
Це просто бот вам пізно подзвонив
А чого ж тоді являтися туди, якщо вони і так її платять? Дивно
Несу добро людям• 31 августа 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Це вони просто розповідають про форму отримання цієї допомоги
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 31 августа 2023
Ответ дляНесу добро людям
Можливо. Виходить, що це не державна допомога, а лише з місцевого бюджету і в інших регіонах нема?
Несу добро людям• 31 августа 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так.
Кринжова баба• 31 августа 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Да. Киевский бюджет многим инвалидам ежемесячно помогает. Может и вы достойнык.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 31 августа 2023
Ответ дляКринжова баба
Так, щомісяця доплачують 2000, дуже їм вдячна
Фляшка на трьох• 31 августа 2023
Отцу не пришла помощь. 3 группа у него. У мамы 2. Тоже нет ничего.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 31 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
В мене просто пенсія на дитину - мабуть, це тільки дітям, не знаю
Фляшка на трьох• 31 августа 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Может быть. Но вроде писали что всем кто с инвалидностью.
Несу добро людям• 31 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
У мене 2 група все прийшло на карту киянина
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 31 августа 2023
Ответ дляНесу добро людям
І дзвонили вам теж?
Фляшка на трьох• 31 августа 2023
Ответ дляНесу добро людям
А моим ничего. Странно почему так. Пенсия у обоих около 6 тыс. грн.
Щебетушка• 31 августа 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
В мене син з інвалідністю, теж сьогодні прийшло 950 грн. Теж подзвонив бот, розповів, що це до Дня Незалежності.
Щебетушка• 31 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Перевірте карту киянина. Мама моя отримала 400 грн на карту киянина до Дня незалежності.
Фляшка на трьох• 31 августа 2023
Ответ дляЩебетушка
Дякую.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 31 августа 2023
Ответ дляЩебетушка
Добре, значить, все ок. Мене просто напрягло оце, шо треба туди прийти - просто такого ніколи не було, таких дзвінків
Аннуитет• 31 августа 2023
Ответ дляЩебетушка
а скільки у мамі вашої пенсія? моїй немає нічого
Щебетушка• 31 августа 2023
Ответ дляАннуитет
Щось біля 3500 грн.
Щебетушка• 31 августа 2023
Зокрема, матеріальну допомогу отримають люди з інвалідністю I, II та III груп; особи, які одержують допомогу на дітей з тяжкими захворюваннями; діти-сироти; Праведники Бабиного Яру; репресовані особи, яких у подальшому реабілітували; учасники народного ополчення, які брали участь в обороні Києва з липня по вересень 1941 року; батьки та матері загиблих в мирний час військовослужбовців строкової служби; непрацюючі пенсіонери, розмір пенсій яких не перевищує розміру 2,5 прожиткових мінімуми для осіб, що втратили працездатність.
“Турбота.,280%20тисяч%20мешканців%20нашого%20міста.
НуКаНаКа• 31 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
У меня 3 группа, у мамы пенсия минималка: ничего никогда не получали. Этот раз не исключение
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 31 августа 2023
Ответ дляБез QR коду
Почему только киевлянам : /
Питання до вашого мера(
Зайканалужайке• 31 августа 2023
Ответ дляНесу добро людям
а скільки якщо не секрет?
Зайканалужайке• 31 августа 2023
Ответ дляБез QR коду
Почему только киевлянам : /
так це ініціатива Київради
Без QR коду• 31 августа 2023
Очень обидно. Такие вещи нужно делать в мамштабах страны. А так, конечно ....
Фляшка на трьох• 31 августа 2023
Ответ дляБез QR коду
Почему только киевлянам : /
потому что эта помощь выделяется из бюджета Киева
Доктор Хаос• 31 августа 2023
Ответ дляЩебетушка
А в кого карти киянина нема, тому і не прийшло))
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 31 августа 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Та ні, вони ж перерахували купу способів, крім карти киянина) У мене, до речі, досі нема, все ніяк не зроблю)
Доктор Хаос• 31 августа 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ну, мені жодним способом не прийшло, 2 гр.