Чебураха з перцем• 31 августа 2023

Трьохмасні кішки які вони?

Хочеться почути від власників такого чуда які вони по норову і чи задоволені ви своєю кицюньою
Бавовнятий Пупс• 31 августа 2023
Вот то, что вы сейчас спросили сродни с ...а блондинки они какие? А шатенки все стервы или ласковые?

Марипосса285747• 31 августа 2023
Могут кинуться и покусать
Всех анонимов аноним• 31 августа 2023
У сестри просто тигра, а не кішка. Може десь сидіти і чекати, поки ти йдеш повз-кидається з засади. Не дає себе гладити. Ще любить з помсти надзюрити у взуття. А так симпатична.
Аноним_1857• 31 августа 2023
В бабусі була кішечка трьохмасна, норовиста. Мишей ловила, не вредна, але і не дотронешься і не погладиш. А от в неї буля доця ,трьохмасна теж, бабуся її собі залишила ( бо її мати вже старенькою була), то просто комочок щастя лагідного. І така красуня яскрава, прям кожен клаптик на шерсті виділенний був чьоткими кордонами. І яркі,кольори, рижий, аж красним був.
Весела пiсенька• 31 августа 2023
Моя нормальная, игривая, не пакостит))
Фрикаделька• 31 августа 2023
разные, как и кошки остальных мастей
Аноним_1857• 31 августа 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Два останній речення , це вся суть про кішку сестри))))

KROX@• 31 августа 2023
Моя дуже ласкава і муркотлива, Муркою і названа) трьохмасна, але більше сірого в ній, ніж білого і рижого
TANYA 0 0 0 0• 31 августа 2023
Знаю що трьох мастей завжди кицьки
Тундиринда• 31 августа 2023
Кот/кошка это лотерея. Какой характер попадется. От окраса и породы это не зависит
-Зелёноглазка-• 31 августа 2023
У нас в дворі жила трехмасна кішечка. Ну, дуже була ласкава, завжди муркотіла, коли брала її на руки, то робила ще лапками масаж. Я вважаю, що від кольору їх шубки характер не залежить.
Первая ласточка инфляции• 31 августа 2023
Бомбезні, вередливі, ревниві, люблять хозяїв, це тварина, яка дійсно любить хазяїна, а не місце. Солодкоїжки, лагідні до своїх, люблять гостей з гостинцями, відчувають людину, до одного піде і вляжеться, на іншого, шипить, неначе кобра
Где тут 0?• 31 августа 2023
Трьохмастні кішки це як білявки у людей.
Було дві трьохмастні кішки, за характерами - повні протилежності одна одній. Одна пофігистична гультяйка, але мати гарна, друга - фулюганка і домосидка.
Life is Beautiful• 31 августа 2023
Різні, характер від кольору не залежить.
Petrovna after 50• 31 августа 2023
у меня были 2 ,первая прожила 16 лет ,добрая ,ловила мышей, вторая была своенравная, жалко ,что сбила машина
Царівна Жабка• 31 августа 2023
Я годую двох таких кіцюнь бездомних, вже більше 2-х років. По окрасу вони однакові, а характери різні, одна активна, друга флегматична.