Тоскующая• 01 сентября 2023

Які колготочки для мальчіка купили в школу під штани?

Чи сміються діти з колготів під штанами у хлопців в школі? В садочку все нормально було
БальзаковскийВозраст• 01 сентября 2023
А для колготи під штанів? В нас ж таких холодів немає

Я_уеду_жить_в_Лондон!• 01 сентября 2023
Ответ дляСливочная пенка
Загартовує дитину
Скажите лучше, когда в Киеве -20 было?
Дуняша• 01 сентября 2023
Мой одноклассник в 7 классе ходил в черных колготах, одна девочка случайно увидела это, засмеяла на весь класс
Рожайтретьего• 01 сентября 2023
Купіть підштанники. Мені здається діти будуть глузувати. А в дні коли немає фізри, то можна і колготки. Хоча я, наприклад, взагалі не бачу нічого такого в дитячих хлопчачих колготах. Але то я, а то діти.

Досі пам´ятаю однокласника в молодшій школі в колготах, який перевдягався на фізру, з нього весь клас сміявся..А мені його так шкода було, капець. І він мені подякував тоді, мовляв, спасибі, ти єдина хто не засміявся...А я просто не помітила навіть, бо перевдягалась собі сама і не роздивлялась інших. Не можу зараз сказати, чи не піддалась бі тоді стадному інстинкту і не заржала би з іншими(((
БальзаковскийВозраст• 01 сентября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
не, ну есть у меня подруга в -20 под куст дитя писять высаживает снимая весь комбинезон, но она одна такая на районе в Киеве...
Весь район ее знает?
фан L.O.S.T.• 01 сентября 2023
Ответ дляДуняша
Эта девочка-вы?)
БальзаковскийВозраст• 01 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
А ваш в памперс ходит?
Прям в штаны наверное. Пописал—и теплее стало, правда только на пару секунд

БальзаковскийВозраст• 01 сентября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
И когда это в Киеве было -20? 10 лет назад?
Дуняша• 01 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Эта девочка-вы?)
Нет, я никого не высмеивала в этом возрасте
Оченьценная• 01 сентября 2023
Так толсто, что даже тонко.
Файна_зупка• 01 сентября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
с первого класса беру утепленные на тонком флисе, но найти нужно. никаких подштаников. удобно.
И на рост 180 есть?
Я не в теме• 01 сентября 2023
У меня даже дочь не носит колготки категорически с 8 лет. В 6 и 7 тоже вредничала, но я заставляла. Они ей мешают, колят и тд, любые, все фирмы перепробовали.
Спасаемся теплыми лосинами с начесом и пуховиком ниже колен
Бибер-анонимер• 01 сентября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
А ви самі штани взимку без колгот чи легінсів носите?
Лепетун• 01 сентября 2023
Мій син носив і досі має, але вже одягає рідше- термобілизну.
Він коли був меншим, ріс ривками, до того ж займався спортом
Кілька зим він не міг носити штани, бо ніяк по довжині не могли підгадати. А навіть коли й підгадували і він їх одягав, то рано чи пізно вони злітали з нього. Про спорт узагалі мовчу, він займається на відкритому повітрі незалежно від погоди, а погода часто дощова, мокрі штани злітали після першого ж кроку.
Тому він обирав шорти, в особливо холодні дні в школу та на всі тренування - завжди одягав під шорти термобілизну. Шкарпетки - окремо.

Ніхто ні разу не засміяв. А вам узагалі під штани, то й видно не буде.
Обирайте правильно, ці ’підштанки’ є з різними функціями, якісь охолоджують, якісь відводять вологу, якісь - зігрівають. Беріть ті, що вам підійдуть.
Бибер-анонимер• 01 сентября 2023
Ответ дляЛепетун

Оці на фото класно виглядають
БальзаковскийВозраст• 01 сентября 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Так, а що?
Бибер-анонимер• 01 сентября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Так, а що?
А дитині взимку не холодно без піддьовочних лосинів?
БальзаковскийВозраст• 01 сентября 2023
Ответ дляБибер-анонимер
А чому має бути холодно? Мої діти не на Еверест взимку постійно одягаються, щоб одягати їх як капусту
Потішаюся• 01 сентября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Мій син до 10 років носив. Купувала Дюну, хлопчача колекція. Чорні, темно-сині.

З чого Ви взяли, що хтось буде сміятися?
Сміялися і в садочку, брат розповідав, а він 1977 року народження, сусід ходив в них до 7 років

Первоклашка Я• 01 сентября 2023
Якщо прямо холодно, -10-15, то темобілизну.
Автор, не знущайтеся так з укр мови.
Не мальчік, а хлопчик.
Одразу згадується мальчик в трусиках(((
Мама Мышонка• 01 сентября 2023
Я своему с первого класса покупала подшипники во избежание таких вот насмешек. Но видела, что дети были и в колготках и никто не смеялся ни над кем.
ЭмчЭндЭм• 01 сентября 2023
С 6 лет ребенок исключительно в леггинсах. Тепло, удобно, и смеяться никто не будет
Сердючка• 01 сентября 2023
Ответ дляМама Мышонка
Подшипники ждя суровых муЗчин
Вкаблучках• 01 сентября 2023
Ответ дляЛепетун

+ за термобілизну.
Якщо взяти правильний температуратурний режим, то і на вулиці не холодно, і в приміщенні не потієш.