Доброго дня, підкажіть може хто знає, в кого в класі/школі є вільні місця на дистанційне навчання?
Хочу перевести доньку 9й клас в іншу школу в інше місто, в нас в Запоріжжі постійні тривоги замість уроків, навчання знов не буде, вчить самі як бажаєте(
Ми в Польщі, місцева школа дитині не зайшла зовсім.
Ответ дляКотогосподиня
Тема для 1 вересня :))))
Вже не смішно. Може в інших областях й смішно, а у нас навіть онлайн-лінійку не змогли провести сьогодні(
ПлакалаВАвто• 01 сентября 2023
Ну вы же понимаете, что дистанционное обучение там, где постоянные тревоги. Т.е. будет так же, как в Запорожье.
Радуга-дуга• 01 сентября 2023
Вінниця. 17 ліцей набирає на дистанційне навчання. Не знаю як у 9, але місця є.
Вчора свою з Запоріжжя також перевела
3@йk@• 01 сентября 2023
Спокійні області практично всі на офлайн навчанні будуть.
Є дистанційні платні школи, їх дуже хвалять, ну але вони платні..
Своего не предлагать• 01 сентября 2023
Ответ дляТашаНаташа
Можливо подивіться приватні школи. Є досить недорогі.
Ответ дляПлакалаВАвто
Ні, передивилася всі міста поруч - навіть Одеса - тревоги 1-2 на день й лише вночі весь тиждень. Лише в Запоріжжі 10 мінімум за день. 1,5 години тривога, 15-20 хв відбій й знов тривога(
Ответ дляРадуга-дуга
Вчора свою з Запоріжжя також перевела
Дякую!
Радуга-дуга• 01 сентября 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Ні, різниця є. В Запоріжжі максимум година на спілкування з вчителями через тривоги. У Вінниці тривоги переважно вночі, ну й коли міг у небі - по всій Україні.
3@йk@• 01 сентября 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
ну не так.. В Києві значно спокійніше, Вінниця, Хмельницький спокійніше.. Західніше вже важче дистанційне знайти.
ПлакалаВАвто• 01 сентября 2023
Ответ дляРадуга-дуга
В Виннице обычные школы учатся онлайн?
Ekaterina-7f32• 01 сентября 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
В Виннице обычные школы учатся онлайн?
Ні,у Вінниці тільки 17 та 5 онлайн
Радуга-дуга• 01 сентября 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
В Виннице обычные школы учатся онлайн?
Оффлайн. Але окремо набирають класи на дистанційку. Організація мені сподобалась
И_В_офигительных_штанах• 01 сентября 2023
ви можете сплатити за навчання в будь якій приватній школі і слухати лекції там, а здавати в своїй, якщо вам потрібні лекції
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Можемо, але зараз така ситуація, що навіть 3 500 в гривнях трохи проблемно буде, самі розумієте Польща, пособій тут в мене 0.0.
Та й хочеться якогось хоч онлайн подобія навчання. А не просто сам лекцію отримав, сам навчаєшся коли хочеш, сам контролюєш чи навчаєшся.
Радуга-дуга• 01 сентября 2023
Ответ дляТашаНаташа
Я вас підтримую, бо знаю як воно є. Можна знайти й безкоштовно гарний варіант.
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
В Дніпрі в нвк 33 можна обрати будь яку форму навчання
Дякую!
Ответ дляБелая котичка
Київ, 205 школа набирає дистанційний 9 клас.
Дякую!
Ответ дляТашаНаташа
Альтернатива 800 грн в місяць з усіх предметів без атестату
Радуга-дуга• 01 сентября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Навіщо коли можна безкоштовно нормально навчатися?
Ответ дляРадуга-дуга
ми купляли в них лекції для екстернату- дуже непогано
і ще питання, якщо ви хочете зміниту школи- то там кучу документів до нової школи треба передати
Котогосподиня• 01 сентября 2023
Ответ дляТашаНаташа
Смішно, коли доросла людина шукає школу для дитини 1 вересня, а не в червні.
Котогосподиня• 01 сентября 2023
Ответ дляБелая котичка
Але попередьте автора, в нас теж частенько тривоги.
Радуга-дуга• 01 сентября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Можна надіслати електронною поштою.
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
В нас в Запоріжжі бабуся та дідусь, заберуть, Новою поштою вишлють чи зараз же можна онлайн
Радуга-дуга• 01 сентября 2023
Ответ дляКотогосподиня
Бувають різні ситуації. В нас гарна школа у Запоріжжі, чудові вчителі, честно кажучи, я думала, що будемо там випускатися. Але дитина за тиждень до навчання, коли ми були на відпочинку сказала, що хоче до школи оффлайн. То чому ж не спробувати?
Паралельно з нами і на дистанційку подавались активно.
Злюка-закусюка• 01 сентября 2023
Зайдіть на фб в групу Батьки СОС. Там був окремий допис, де додавали коментарі з державними школами різних регіонів, де є дистанційне навчання