Та легко!• 01 сентября 2023

Хто в Оптимі 1 клас

програма "слухач".
чи вартує брати програму з перевіркою?
хочу мінімально, т.як дитина за кордоном буде ходити в школу.

Основне питання: там є якісь підручники? бо мені посилку будуть відправляти і кажуть, що будуть підручники. але толком не кажуть коли.
чи в основному все на екрані?
при пробному доступі з математики був підручник
marisopilka• 01 сентября 2023
Брали Слухача у минулому році. Підручників як таких немає, є додаткові матеріали у цифровому вигляді. Перевірку, якщо є можливість, краще візьміть.
автор Та легко! • 01 сентября 2023
Ответ дляmarisopilka
а вчились за кордоном?
в мене дитина дуже лінива, не впевнена, що буде щось взагалі робити..
просто я думала на письмо взяти репетитора ще.
а з перевіркою то буде кругленька сума..
marisopilka• 01 сентября 2023
Ответ дляТа легко!
а вчились за кордоном?
ми з Оптіми перейшли в Атмосферну школу. Там дешевше.
автор Та легко! • 01 сентября 2023
Ответ дляmarisopilka
вона в 0 класі, де завдання були раз в тиждень робила з криком.
а тепер в школі будуть завдання.
алюс Оптиму слухати, ще й перевірку - багато так
автор Та легко! • 01 сентября 2023
Ответ дляmarisopilka
я брала пробний доступ в Атмосферній - а там пробні уроки десь з середини року і я нічого не зрозуміла...
Ви в 1 класі перейшли в Атмосферну? сподобалось більше?
Балаболка• 01 сентября 2023
Який сенс?
Слухач це 1500.
Краще найти групові заняття за ці гроші.
автор Та легко! • 01 сентября 2023
Ответ дляБалаболка
Який сенс?
Слухач це 1500.
які?
хочу щоб дитина слухала і всесторонньо розвивалась.
в мене часу 0.
мене вистачає на приготувати їжу і ввечері годинку почитати.
розповідати дочці нема ресурсу.
Якщо знаєте заняття, порадьте.
Але як з часом
marisopilka• 01 сентября 2023
Ответ дляТа легко!
З 5. Вони йдуть по програмі НУШ, але за своєю методикою, тому може бути незрозуміло з середини року. Та, в Оптимі також минулої весни ми брали з середини року і теж нічого не зрозуміло було, тож, гадаю, в них також своя методика.
Ищу-брожу• 01 сентября 2023
В них до якого класу?
Бодіпозітівна• 01 сентября 2023
Прошлый весь год учился заграницей плюс оптима слухач с проверкой
Учебников не было, но все было супер доступно, подробно, крутые видео объяснения, задачки
Я посмотрела пару раз, мне понравилось. Это не дистанционка наша, где все орут, связь пропадает или др.прелести
Занимался с удовольствием.
Но мой постарше и ответственный. Надо значит надо
автор Та легко! • 01 сентября 2023
Ответ дляmarisopilka
маю на увазі, що на Оптимі пробний період були викладені всі уроки за семестр - з початку.
а в Атмосферній - вирвані окремі уроки посередині року.
Наприклад, пару уроків англійської, але не спочатку, а вже складніші теми.
Тому мені було важко зрозуміти, а дитина і спробувати не змогла, бо там дали доступ просто до окремих уроків серед року