Люблю джаз• 01 сентября 2023

безпечно передавати новий ноут по НП?

в Україні куплять, вишлють НП перевізнику, а перевізник вже авто в моє місто в Польщі.

Ноут має для безпеки бути в сумці для ноутбуків? чи краще як скло..
чи взагалі не передавати так
вре_Динка• 01 сентября 2023
не передавала б так
Пишу каліграфічно• 01 сентября 2023
Ні.
dulenok• 01 сентября 2023
я продавала так...но по Украине
Колишня муза• 01 сентября 2023
Я передавала бувший в користуванні. У чехлі для ноутбука +просила, щоб упакували нормально. Оцінювала як б/в ноутбук, на випадок, якщо десь загубиться.
Ноунэйм• 01 сентября 2023
Разве что полная страховка. На НП как повезёт. Пусть там будет сто наклеек ’осторожно хрупкое’ , но ’упс упало’
Отжигающая• 01 сентября 2023
Отправляла бу ноут, там есть спец упаковка у них по размеру + пакет пупырка + пометки соответствующие о хрупкости + оценка не в 200грн как бы... и при получении пусть проверят чтобы целый был.
Пишу_граммотно!• 01 сентября 2023
Мне пересылали и ноутбук, и монитор, и принтер. Все нормально. Оценивайте по реальной стоимости.
Кава з адреналіном• 01 сентября 2023
Нормальная там упаковка, доедет. Только нужна полная страховка, конечно же, на всякий случай. Если ноут дорогой - попросят чек на него показать, ну и будут более бережно везти)))
Наполеон Бонапарт• 01 сентября 2023
Як що новий, достатньо «рідної» упаковки. В описі посилки треба вказати ноутбук і страховка на повну вартість. Вірно вам пишуть, якщо дорогий можуть запитать чек, як підтвердження вартості. І все буде добре з вашою посилкою. Я ще до війни пересилала новий айфон, зараз і техніку, і цінні речі пересилаю. Головне, вказати оціночну вартість реальну і можна не переживати