Через 2-3 тижні стануть відомі імена ухилянтів, які виїхали за кордон за підробленими довідками, інформація буде публічною - Данілов
Ну шо почитаємо)
Ответ дляБонСу
возмущений вся первая страница, включая стоны о законной справедливости и решениях судов, Вы не читали?)))
Украинцы такие украинцы - мужа пусть мне кум спасет и вывезет за бабки, но с власти спросим строго потому что их бздуры мне жить мешают. Это не двойная мораль, а пятиэтажная))) Совок неистребим.
и все верно. Рыба гниет с головы. Совок здесь не при чем. Сын Сталина воевал, попал в плен и погиб как рядовой солдат. Такого наглого и открытого воровства и беззакония наша страна еще не знала. Чей-то сынок сейчас воюет? Нет. Дальше и мусолить эту тему нечего.
Ответ дляFilomena
Ой, блін.
Зібрались ті, хто найбільше про корупцію кричить😁
Взагалі пофіг, що з ними зроблять. Нафіг вони тут потрібні?
Я взагалі за те, щоб їх громадянства позбавили, все одно ж повертатись не збираються? Європа ж всих прийме і обігріє?
Нащо їм те українське громадянство?
оу, совком потянуло…
L-i-s-a-92af• 01 сентября 2023
Ответ дляvidivan
Супроводжуючі інвалідів мали повертатися лише від вересня 22 року. До того часу закон говорив лише про виїзд. Про повернення потім уточнили. Так от, ті хто виїхали до цих поправок, повертатися не мусили ))
Мали повернутися,якщо інвалід,якого влни супроводжували,теж повернувся
Я відпочивала х дітьми в Карпатах. З нами жив чувак з Одеси в сусідньому номері. Він був з донькою та дружино. Якось вечером всі разом зустрілися в альтанці. Слово за слово, він натриндів що за 5000 ує купив довідку що він непридатний. Так цим пишався і казав що якщо комусь з моїх знайомих треба, може дати телефончик. Казав що всі дурні в він самий розумний.
А я ще подумала от дурне, як можна чужій людині таке казати. Може я в СБУ працюю...
Мені так бридко стало . Я знала що вони їдуть через 2 дніу 7 ранку. Встала раніше і написала на папірці. ’Я твої номера записала. Тепер живи і бійся ухилянь хрінов.’ Положила під двірник на їхнє авто і пішла спати.
Може дарма, але мені стало легше.
Flower Girl23• 01 сентября 2023
Ответ дляMarinka152
Ні , це по типу Сталіна
як була ’справа лікарів’, коли вони нібито були зрадниками Батьківщини ...
Что-то вообще в последнее время, я наблюдаю у нас очень много общего периодом сталинизма...
Ответ дляFilomena
Ой, блін.
Нащо їм те українське громадянство?
А может, растрелять, а? Чего уж мелочится?
🤦♀️
Ответ для@льга
Може дарма, але мені стало легше.
Написала б кто вы, но не хочу в бан
rainbow in the sky• 01 сентября 2023
А ти хто через окуповані території виїхали, через Крим та Новоазвськ? Вони не ухилянти?
Дана-Нирвана• 01 сентября 2023
Ответ дляАлександра333-0d63
В какой системе? Это было в 90 х. Это одна история из 100.
В ЖЕКе эти списки печатала машинистка на печатной машинке. Вот и сделала опечатку.
Так указали бы, что в 90-х. А то русня, которая тут пасётся, разнесет сейчас инфу, мол, в Украине уже 4-леткам повестки раздают.
Александра333-0d63• 02 сентября 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Так пусть пишут. Чем больше там маразма, тем быстрее русня подохнет.
Ответ для@льга
Ой та прям))) Я ж його не здавала. І номера не записувала. Хай думає просто що можна казати чужим людям, а що ні. Може він і не купував ніяку довідку а просто понти ганяв.
Я навіть і не думала, що такі люди, як ви існують)))). І як ви його не здали там на місці?
Rolovskaya• 02 сентября 2023
А якщо відкупився/ухилянт, але не виїхав, а тут насолоджується життям, влаштовує гулянки в квартирі і криє трьохповерховим матом всіх сусідів, на такого закон буде?
Соната любви• 02 сентября 2023
Ответ дляinco
Европа не согласится на принудительную депортацию. Это будет прямое нарушение прав человека. Выезд со страны по поддельным документам не является серьезным преступлением.
некоторые страны, находящиеся под колпаком британии, могут согласиться.
если война будет продолжаться, нужен человеческий ресурс.
те, кто остались в стране, добровольно идут только единицы .
остальных можно мобилизовать, если к ним приставить автомат, скрутить за руки и ноги.
где брать людей?
вот, сбежавшие заграницу, вполне могут подойти для одноразовой акции пополнить мобилизационные ряды.
где брать людей?
Ответ дляMrsQueen
Мене обурило не те що він ухилянт. А те що людина розповідає про це незнайомій людині. Пришається і годиться цим Каже що всі хто пішли воювати дурні, а він купив довідку і розумний.