Лепешечка• 01 сентября 2023
Пошкоджено майно. Як подати заяву на компенсацію.
Квартира в Донецькій області. Частково пошкоджена.
В дії заяву про пошкодження прийняло, а на компенсацію не дає створити.
Хто знає в чому проблема?
Виннипуховна• 01 сентября 2023
Можливо нерухомості немає в реєстрі нерухомого майна. Це в основному стосується житла придбаного до 2011 здається року. Тобто правовсиановлюючи документи на руках є, а в єдиному реєстрі немає. Система не бачить таке майно і пише що об’єкт не знайдено. В нас так було. Вносили в реєстр через нотаріуса. Але доволі геморно та кошти все одно на це потрібні
Лепешечка
• 01 сентября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Так, пише, що немає в реєстрі.
Але, коли я робила витяг з реєстру нерухомого майна ще до війни - моя квартира там була.
В мене таке відчуття, що то спеціально зроблено(
Виннипуховна• 01 сентября 2023
Ответ дляЛепешечка
Так, пише, що немає в реєстрі.
Дивно. По тим объектам що у нас були занесені в реестр, то прийняли.
Лепешечка
• 01 сентября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Теж Донецька область? Чи якась інша?
Твердая валюта• 01 сентября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Нет, лето 2013 новые реестры. Все старое через БТИ.
Виннипуховна• 01 сентября 2023
Ответ дляТвердая валюта
Дякую за уточнення. Так. 2013. Але вже автор написала що ніби не в цьому причина
Лепешечка
• 01 сентября 2023
Ответ дляТвердая валюта
Ні. В ці реєстри вносили інформацію і про купівлю-продаж до 2013 року. Бо я раніше робила витяги
Твердая валюта• 01 сентября 2023
Ответ дляЛепешечка
Не знаю, я брала бумажки в БТИ, т.к. купли квартиры в 1999 году там не было. Киев.
Лепешечка
• 01 сентября 2023
Ответ дляТвердая валюта
Мої квартири 2003 та 2008 років оформлення до війни були в реєстрі
Душка-свекрушка)))• 01 сентября 2023
Ответ дляЛепешечка
Так, пише, що немає в реєстрі.
Правильне відчуття
Нічого вдягти• 01 сентября 2023
Якщо це окупована територія, то як перевірити достовірність? Можливо в цьому причина.
Лепешечка
• 01 сентября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Не окупована
Нічого вдягти• 01 сентября 2023
Ответ дляЛепешечка
Не окупована
Тоді можете вияснити на місці. Який механізм і вимоги. Те, шо прийняли заяву, то думаю лише початок. Хтось же повинен це підтвердити, визначити суму і тп. Не думаю, що це все швидко. Ну і в новому реєстрі має бути нерухомість.
Лепешечка
• 01 сентября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Я не можу вияснити на місці. Тому і питаю тут
Нічого вдягти• 01 сентября 2023
Ответ дляЛепешечка
Подзвонити неможливо? Емейл? Погуглити яка процедура цього всього. Може там взагалі треба бути присутньою при огляді… Сумніваюсь що легкий то шлях, бюрократія. Але може хтось його пройшов уже.
Лепешечка
• 01 сентября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Куди саме подзвонити? Я подзвоню