Спілий баклажан• 01 сентября 2023

Згодні, що від себе зараз дарують букети лише ті, у кого є лишні кошти?

Раніше теж намагалась купувати вихователям/вчителям букети на свята. А зараз подивилась на ціни і думаю: «кошти здали в загальну касу, то ж обмежимось поздоровленням від усіх»)
Ви згодні, що заразу купують букети лише ті батьки, по кишені яких не вдарять ті 400-500 грн і більше?
Рита-8e7c• 01 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Дивна логіка. А без цього букету фото невдалі? Виходить, що букет ви не вчителю купували, а собі та дитині. Ну таке, як на мене то це лицемірство
А вчителя я ще не знаю. І чи буде вона нормальним та адекватним педагогом - невідомо, так що це аванс.
І в мене є фото моєї мами з квітами у 1 класі, моє фото з квітами у 1 класі, фото чоловіка теж з квітами. Хочу зробити колаж.

Кошка Мурка• 01 сентября 2023
На базарі у нас зранку сьогодні були по 5 грн троянди.
ЛолитаНеРазлита• 01 сентября 2023
Цветы дарят те кто счастлив и тот кто ощущает внутри постоянное состояние тихого счастья и радости к тому и денег больше приходит,это вечная истина!
Рита-8e7c• 01 сентября 2023
Ответ для220В
полностью поддерживаю.
Тоже учу проявлять благодарность.

Но слушать про ’пусть любят без букетов’ или какие-то обвинения в подлизывали - это просто смешно)
Толпа детей подходит к учителю и все что-то дарят, кто букеты, кто конфеты.
Как вообще реально запомнить и проследить, кто подарил, а кто нет?
Людям или не везет с учителями, или прикрывают свою жадность)

Ну или финансы не позволяют, это хотя бы самая нормальная и понятная причина.
У нас сегодня все дети были с цветами и один ребёнок без. Мы ещё и фоткались с учителем и дети держали цветы, а один мальчик не держал. Он не дарил. Это было очень заметно.
Хи хи, ну ну• 01 сентября 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Я хочу подарувати, але для мене це суттєві витрати. Дітей двоє. Дві виховательки та класний керівник.
З сьогоднішніми цінами це не менш ніж тисяча грн на три букети.
Вважаєте, кожен, хто просто має бажання - може викласти таку суму ?
Вихователям можна й цукерки чи чай. Навіть просто по шоколадці за 100 грн. Класному керівнику квіти. Було б бажання…
Летчица• 01 сентября 2023
Обычно классная просила дарить вазоны с цветами в класс. Отдельно родители дарили ей еще и конверт
220В• 01 сентября 2023
Ответ дляРита-8e7c
ну у вас так, потому что на линейке были наверное.
А у нас обычно дети шли в класс и дарили цветы.
Никто с букетами ни разу не фотографировался.
КокошинЭль• 01 сентября 2023
Так, згодна. Я теж перестала купувати від себе. Як раз назустріч мені сьогодні йшла мама з нашого класу з букетом і я як раз так само і подумала про це, як Ви кажете.
У мене залишилось трохи більше 1000 грн. на два тижні, тож які тут можуть бути букети.(
Рита-8e7c• 01 сентября 2023
Ответ для220В
Линейки не было. Но в школе была фотозона с шариками. И мы пофоткались ещё и возле дома. Традиционное фото возле подъезда на 1 сентября 🤣

220В• 01 сентября 2023
Ответ дляРита-8e7c
ну значит вам повезло, что ваш ребенок фотографируется)
мой категорически отказывается)
Рита-8e7c• 01 сентября 2023
Ответ для220В
мой категорически отказывается)
О, не то что фотографирует, а просит сфоткать её с каждым кустом, каждой травинкой, каждым домом. Фоток уже миллион.
Попразендовна• 04 сентября 2023
Дочка в 10 класі.Цього року купили букет лише ми.З 30 учнів класу.Ще 3 учнів принесли цукерки і все.Як на мене то суть не у війні,а у байдужості батьків...