Залізний кіготь• 01 сентября 2023
Скажіть мені шо це не важко робити кетчуп( я лінуюсь( купила 15 кг помідорів
І треба зробити
Треба туди яблука ще чистити
Мені так лінь
Я не знаю
Дайте пораду, скажіть шо це швидко і тд
Треба туди яблука ще чистити
Мені так лінь
Я не знаю
Дайте пораду, скажіть шо це швидко і тд
Залізний кіготь
• 01 сентября 2023
Малюка зараз вкладу спати і маю не застрягнуьи в телефоні а йти робити той кетчуп
Залізний кіготь
• 01 сентября 2023
Треба ще почистити 3 кг яблук
Цибулі і моркви
Мене добиває ця вся система
Цибулі і моркви
Мене добиває ця вся система
Мяо мой мяо• 01 сентября 2023
Молодій не важко.
Я стара і стогодні відсипаюсь через вечірньо-нічні салати.
Дайте подумать• 01 сентября 2023
Поставьте в холодильник и сделайте завтра-послезавтра, когда будет настроение. Я делала со сливами. Ох и объедение было
Меня не звали• 01 сентября 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Треба ще почистити 3 кг яблук
Цибулі і моркви
Мене добиває ця вся система
Цибулі і моркви
Мене добиває ця вся система
можно и не чистить яблоки от кожуры. все равно через сито перетирать. и да, он быстро делается.
Меня не звали• 01 сентября 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Який у вас рецепт?
делала один с крахмалом, второй с яблоками, перцем и сливами. вкусные оба
КоролеВешна• 01 сентября 2023
Це важко! Особливо після дня з маленькою дитиною
Навіщонад собою знущатись?
Анонім Завгосп• 01 сентября 2023
А что там готовить. Мы зараз 50-100 кило берём.. ещё и свои есть
Поддакиваю иногДА• 01 сентября 2023
Куда вам столько?
Я делаю частями, рецепт на 3кг помидор, сварила, разлила по банкам и адьес.
Зачем тонну варить за раз, еще и с ребенком
Смажена полуничка• 01 сентября 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Для чого?
Кукусики• 01 сентября 2023
я без яблук роблю.
помідор на соковижималку ( ту стару ручну). як прокипить хв.30, додаю перець, цибулю, часник - перебиті блендером в кашу.
і варю 40хв. додаючи соль, сахар за смаком.
додаю спеції. і за 5 хв. до готовності уксус.
спеції кожен раз різні, щоб різні смаки були. вчора робила з гвоздикою і готовою приправою хмелі-сунелі.
минулого разу з копченою паприкою, коріантдром, корицецею....
Треба ось так• 01 сентября 2023
Ответ дляКукусики
я без яблук роблю.
Я теж так роблю+-. І ніякої різанини яблук, моркви та інш.
Ще, праввда, як закіпає, то збираю густу частину (її більше, не дуже морочусь , і рідина попадає), а вже саме рідке закриваю просто соком відразу. А решту варю як ви написали
Кукусики• 01 сентября 2023
Ответ дляТреба ось так
я беру магазині сливки м’ясисті на кетчуп. З домашніх помідор у мене кетчуп не вийде. бо як на сок передавлюю, з 1л банки всього 1/3 частина м’якоть- інше вода.
тоді в рецепті на 5кг помідор по 1кг перця і цибулі - досить густий виходить.