СКИБИДЫШь• 01 сентября 2023
бували ситуації, коли ви бачили, що все, не справились
висока посада і багато роботи. крім робочого часу працюю понаднормово. робота на "волоску", бо тягну багато питань, і часто щось випадає.
сама виховую дитину.
пішли на зустріч, часто з обіду йду працювати додому.
дома постійні істерики (дочці 7). вона постійно в планшеті або реве.
з іншого боку переслідування зі сторони колишнього (не те що фінансово не помагає, а всі соки "випиває", ми пару квартир вже змінили).
Якщо втрачу роботу - то навіть не знаю як далі жити.
З дочкою жахливо все, нервів не вистачає. На вихідні закриваю домашні питання. Часу на розваги чи ще щось тупо нема.
І я просто на дні.
Завтра субота, а я не хочу. Нічого уже не хочу. 3 роки у відпустку більше 3 днів не ходила.
Постійний страх втратити роботу. А дочку втрачаю. І по-іншому ну ніяк. Ну не можу тягти все. Зовсім не можу.
Колеги як я - або без дітей, або чоловіки.
сама виховую дитину.
І я просто на дні.
Украиночка• 01 сентября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
1-2 Години в день максимум.
якщо більше то дочка ще більше нервова, не може заснути
Ну тоді буде орать)
НаБалКоніХодять• 01 сентября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
оренда з´їдає багато
Ну я даю екран в разі термінової роботи, правда не планшет, а мультик ставлю, бажано спокійний, щоб не кричали, це не кожен день звісно, може раз на тиждень
У вашому випадку я б шукала гарну школу, продльонку, гуртки спортивні
Малая еще та• 01 сентября 2023
Ответ дляУкраиночка
Ну то віддайте їй планшет той
І дитина живе в тім планшеті
Купила для навчання, 2 місяця назад. Але щось пішло не так. То я автора розумію
Украиночка• 01 сентября 2023
Ответ дляМалая еще та
І дитина живе в тім планшеті
Такі зараз реалії
Белая котичка• 01 сентября 2023
В мене з роботою та саме біда... купа роботи, весь час щось вилазить, валиться. Керівництво рве і мече, підлеглі туплять або забивають. Не можу заснути ввечері (бо в голові бджоли з думок гудуть), потім не можу встати зранку. Вже п´ятий місяць в такому режимі.
Якби мені додати Ваші проблеми з донькою та переїздами - все, я б здохла.
Поки тримаюся, бо зп доволі пристойна, діти старші за Вашу + чоловік постійно ’на підхваті’ (точніше він просто взяв на себе майже всі сімейні клопоти, йому простіше - працює на себе).
В Вашому випадку - малу на продльонку. Спробуйте знайти роботу на приблизно таку ж зп, але з нижчою посадою (меншими обов´язками). І не працюйте на удальонці! Удальонка - це режим роботи 24/7. Для Вашої дитини - це найбільша трагедія
Малая еще та• 01 сентября 2023
Ответ дляУкраиночка
Такі зараз реалії
Та хай йому грець ті реалії. Залишила годину на тому планшеті - що хоче, то і робить. Годину на добу.
мегамоСГ• 01 сентября 2023
Истерики потому что не уделяют внимание
Вам нужно перестать боятся потерять работу. И начать ценить себя и своё время. Не перерабатывать. Снять квартиру дешевле. В таком ритме вы все равно должность потеряете, попробуйте расслабиться. У вас есть рабочее время, за которое вам платят, больше вам работать не нужно.
СКИБИДЫШь
• 01 сентября 2023
Ответ дляБелая котичка
чому трагедія?
я маю змогу дати дитині поїсти, забрати зі школи.
На зиму говорила з керівництвом щоб поїхати за кордон (навіть на 4-5 місяців)
СКИБИДЫШь
• 01 сентября 2023
Ответ дляМалая еще та
забираю - крик
СКИБИДЫШь
• 01 сентября 2023
Ответ длямегамоСГ
Истерики потому что не уделяют внимание
я фактично втратила дочку. зробила їй купу психологічних проблем.
якщо ще роботу втрачу - не знаю як тоді жити
СКИБИДЫШь
• 01 сентября 2023
Ответ длямегамоСГ
Истерики потому что не уделяют внимание
мене відпускають на пів дня, тому і перепрацьовую.
і якщо відпустять на зим за кордон - це як на пів року майже.
хіба це не привілеї?
Белая котичка• 01 сентября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
чому трагедія?
Ви самі про цю трагедію написали: це коли мама наче 24/7 фактично поряд, а ментально на роботі. Ви не розумієте чого вона кричить? Ви її не слухаєте, і не чуєте. Саме така думка склалася з Вашого допису. Краще дитина поїсть в школі і Ви її заберете після 18:00 з продльонки, але прийдете додому разом, повечеряєте, погуляєте.... а оце у Вас та дитина як ’между прочим’, в перервах між роботою
СКИБИДЫШь
• 01 сентября 2023
Ответ дляБелая котичка
так і є на жаль
і мабуть буде до весни точно, бо хочу на зиму за кордон(
мегамоСГ• 01 сентября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ну так в 7 ще можна все виправити.
Дивіться, вам приклад, у мене була начальниця, те, як вона ставилась до своєї дитини ще більше змусило колектив її поважати. Вона у неї була на першому місці. Не важливо який важливий був дзвінок, якщо дитина пртребує, вона каже вибачте, треба відійти, для мене це приклад)
І по друге, якщо ви начальниця, навчіться делегувати.
Малая еще та• 01 сентября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
забираю - крик
Я не за забираю. Поставила Family link. І дитина знає, що в неї є година на планшеті. Далі там просто все вимикається. Лєго, малювання, вишивка, бісер, іграшки - того всього много. Плюс кружки додавати почну. Бо від ’мам, мама’ з глузду можно поїхати
СКИБИДЫШь
• 01 сентября 2023
Ответ длямегамоСГ
Ну так в 7 ще можна все виправити.
в мене є свої начальники..
СКИБИДЫШь
• 01 сентября 2023
Ответ дляМалая еще та
в мене теж фемілі лінк.
коли виключається - вмикається крик.
а ще вона без планшету не хоче іти на вулицю і т.п.
щось прошу чи одягтись гуляти - ’лише під планшет’
коли виключається - вмикається крик.
мегамоСГ• 01 сентября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
в мене є свої начальники..
Це не важливо, і неї теж ) ви себе не цінете, не цінете свою дитину.
ПробілНеПрацює• 01 сентября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
в мене теж фемілі лінк.
коли виключається - вмикається крик.
Забрали и все! Сколько ребенок времени проводит с планшетом за день?
ПробілНеПрацює• 01 сентября 2023
Старайтесь в выходной пол дня хотя бы провести с ней вне дома. Экскурсия, музей, катание на каяках или катамаране и тд. И вам смена обстановки проверите мозги и дочке интерес и общение. А если сидеть дома заниматься только домашними делами, работать, а когда тогда жить?
СКИБИДЫШь
• 01 сентября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
1 годину,
максимум 2
Уравнобешенная• 01 сентября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
1 годину,
максимум 2
Ну вот вы ее забрали в 12, спать ложится в 21-22. Час в планшете. Она остальные 9 часов орет? Ну что-то же делает ещё?
Творю чудеса• 01 сентября 2023
Автор это ппц как тяжело, если три года без отпуска..ещё и ребенок ..сочувствую.
Творю чудеса• 01 сентября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
в 7 років?
Вам надо хоть немного себя разгрузить...
Творю чудеса• 01 сентября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
типу звільнили ну і пох?
а на що жити?
Вы много взяли высока посада + ребенок
СКИБИДЫШь
• 01 сентября 2023
Ответ дляТворю чудеса
майже 3.
в мене декретна посада і я весь той час на голках.
були відпустки, але 3 дні максимум + я на зв´язку
Капуста Маша• 01 сентября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
просто жити не хочеться
Попробуйте максимально облегчить быт.
Отношения важнее порядка и 10 блюд
Капуста Маша• 01 сентября 2023
Ответ дляЛеді Душка
Подумаєш їсти немає. З квартири виженуть. Купа боргів. Та, пофігу. Попроще до всього відноситися потрібно
Надо решать проблемы по мере их поступления.
Работ в мире много, еду модно за 20 минут приготовить полезную, или заказать.
Про долги автор не писала
Капуста Маша• 02 сентября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
планшет постійно хоче.
холи в мене по роботі завал - кричить.
от сьогодні ввечері дала їй подарунок: плаття, блузку, светрик.
вона почала міряти перед сном (ок), стрибати по тому в ліжку (не ок).
подзвонив керівник по проекту, який не здала. дочка кричить. я її силою в з кімнати.
а без роботи мені капець
холи в мене по роботі завал - кричить.
а без роботи мені капець
У дочки есть своя комната?