СКИБИДЫШь• 01 сентября 2023
бували ситуації, коли ви бачили, що все, не справились
висока посада і багато роботи. крім робочого часу працюю понаднормово. робота на "волоску", бо тягну багато питань, і часто щось випадає.
сама виховую дитину.
пішли на зустріч, часто з обіду йду працювати додому.
дома постійні істерики (дочці 7). вона постійно в планшеті або реве.
з іншого боку переслідування зі сторони колишнього (не те що фінансово не помагає, а всі соки "випиває", ми пару квартир вже змінили).
Якщо втрачу роботу - то навіть не знаю як далі жити.
З дочкою жахливо все, нервів не вистачає. На вихідні закриваю домашні питання. Часу на розваги чи ще щось тупо нема.
І я просто на дні.
Завтра субота, а я не хочу. Нічого уже не хочу. 3 роки у відпустку більше 3 днів не ходила.
Постійний страх втратити роботу. А дочку втрачаю. І по-іншому ну ніяк. Ну не можу тягти все. Зовсім не можу.
Колеги як я - або без дітей, або чоловіки.
сама виховую дитину.
І я просто на дні.
Капуста Маша• 02 сентября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
типу звільнили ну і пох?
а на що жити?
У вас нет заначки на несколько месяцев?
Капуста Маша• 02 сентября 2023
Ответ дляБелая котичка
Ви самі про цю трагедію написали: це коли мама наче 24/7 фактично поряд, а ментально на роботі. Ви не розумієте чого вона кричить? Ви її не слухаєте, і не чуєте. Саме така думка склалася з Вашого допису. Краще дитина поїсть в школі і Ви її заберете після 18:00 з продльонки, але прийдете додому разом, повечеряєте, погуляєте.... а оце у Вас та дитина як ’между прочим’, в перервах між роботою
Автор просто не умеет работу организовать и донести до дочери что у нее есть работа
СКИБИДЫШь
• 02 сентября 2023
Ответ дляКапуста Маша
У вас нет заначки на несколько месяцев?
може пару місяців, але що далі.
нова робота ’в зиму в Україні’ - не хочу.
в мене високий поверх і все на електриці.
сама з дитиною.
починати шукати з весни - це треба мати велику заначку, бо і шукати це час.
за кордоном щось шукати не знаючи мови - теж ні про що
сама з дитиною.
Капуста Маша• 02 сентября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
може пару місяців, але що далі.
сама з дитиною.
Куча отказок...
В офисе электричество есть?
Можно экофлоу купить, его хватает на несколько часов работы
В офисе электричество есть?
СКИБИДЫШь
• 02 сентября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Куча отказок...
В офисе электричество есть?
обіцяла дитині, що не будемо зимою в Україні
Шмоточницаца• 02 сентября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Закордоном дитина не буде ходити в школу. Буде постійно з вами. А ви постійно зайняті.
Донька просить уваги! Тому і кричить. Кожну годину 15 хв ви можете з нею провести час? Просто поговорити, погратися?
Автор, у мене все так само, тільки донька старша. З віком я зрозуміла, що роботи багато, а дитина у мене одна. Ій ніколи не буде ще раз 7 років.
В мене за роки роботи нон стоп накопилося біля 300 днів відпустки. Кадри в шоці:)
Зараз беру відпусту раз в 2 тижні - роблю собі довгі вихідні
Мию чакри щоденно• 02 сентября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Автор, ви знову будете відсутня для дитини. Дитина мріє про маму, ви на перше місце поставили роботу, а не потреби дитини. Не можете приділяти час дитині - купіть цей хороший час для неї, знайдіть платну продльонку з хорошими вчителями, знайдіть няню, яка буде проявляти емпатію до вашої дитини. Діти - це завжди багато часу та грошей. Не купляйте дитині нового одягу, краще вживаний, але купіть їй хорошу няню, дорослу людину, що буде ставиттсь до неї з повагою. Я просто теж працюю, двоє дітей, вийшла на роботу коли старшій було 1,5 роки. І квартири, нові авто і подорожі закордон не замінять той зв‘язок, який ви втрачаєте. У дитини має бути «свій дорослий» кому вона довіряє, щоб вивчати цей світ і розвиватись. Якщо не ви цей дорослий - то заморочтесь і знайдіть своїй дитині такого дорослого.