Головний кошак• 01 сентября 2023

Батьківський комітет - це законно?

Добрий вечір всім. Хто в темі, наскільки законним є орган батьківського самоврядування в школі під назвою Батьківський комітет?
Наче відмінили? ´´Міністр освіти Лілія Гриневич підписала наказ №1649, який скасовує діяльність батьківських комітетів у школах. Наказ був підписаний 21 грудня 2017 року, це підтверджує відповідь Міносвіти."
Жодним чином не засуджую їх віддану роботу але хочу знати чи можна не завжди брати до уваги чи ігнорувати їх пропозиції. Всім вдячна за відповіді!
КоКоКоКоКоКо...• 01 сентября 2023
Не законно
Элька-Карамелька• 01 сентября 2023
Звісно, можете ігнорувати їхні вказівки. А збиратися батькам і щось робити для класу ніхто заборонити не може.
Одні думки• 01 сентября 2023
Навіть якщо б були ’законні’, їх пропозиції можна б було ігнорувати або не брати до уваги)
автор Головний кошак • 01 сентября 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Це більше про загальношкільний бк. В класі в нас все ок.
Пацака-задирака• 01 сентября 2023
це форма батьківського самоврядування. так, законно.
ніхто не може заборонити громадянам об’єднуватись. і навіть гроші збирати не можна заборонити. а от вчителям це робити справді заборонено.
Элька-Карамелька• 01 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Тим більше, можете ігнорувати. Не хочете здавати в благодійний фонд школи? Запросто.
автор Головний кошак • 01 сентября 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ні, не фінансове питання. Благодійного фонду школи в нас немає.
Пацака-задирака• 01 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
звичайно, немає, бо він повинний мати державну реєстрацію, засновників, керівництво, звітність.
Гигиенишвили• 01 сентября 2023
Ответ дляПацака-задирака
Обьединяться и быть в курсе школьной жизни никто не мешает,а вот собирать и тем более требовать деньги с других нет. Остальные родители ведь не уполномочили их действовать от своего имени
автор Головний кошак • 01 сентября 2023
Ответ дляПацака-задирака
Я про те, що гроші ’ на штори’ не здаємо. На школу в цілому не здаємо.
А у нас макарошки• 01 сентября 2023
Ну як можна заборонити об´єднання батьків по якихось інтересах? Ніяк. Значить законне.

Але якщо Ви не належите до того об´єднання (маєте інші інтереси), то Вам і виконувати їх вказівки нема потреби.
Oks_kis• 01 сентября 2023
Объявите себя сверхбатьківський урядом и придумывайте свои правила и постановления)
Забризкана водою• 01 сентября 2023
У місті Дніпро департамент підписав якусь херь про співпрацю з батьками, які входять до комітету. І ті батьки ходять і регулюють працю департаменту.
На сьогоднішній час, це виглядає як опг, яке доїть бабло з тих хто доїться.
Гигиенишвили• 01 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Собираться им никто не может запретить
Крапипопка• 01 сентября 2023
Ответ дляПацака-задирака
А что звичайно? У нас есть плпечительский совет, который зарегистрирован, имеет все, что вы перечислили. Голосуем, утверждаем, принимаем
Пацака-задирака• 01 сентября 2023
Ответ дляКрапипопка
де саме зареєстрований?
Крапипопка• 01 сентября 2023
Ответ дляПацака-задирака
де саме зареєстрований?
Везде где надо
автор Головний кошак • 01 сентября 2023
Ответ дляГигиенишвили
Собираться им никто не может запретить
Ніхто не збирає зовсім. Жодної гривні на школу батьки не здають. Тут питання в іншому.
А у нас макарошки• 01 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
То кажіть вже в чому? Заборонили заходити в школу?
Голена блондинка• 01 сентября 2023
Це страшний орган, джерело майбутніх дитячих конфліктів, образ, нерівності. Дуже багато булінгу і травм діти отримують з подачки цих комітетів. Якісь тьотки вирішили, що вони не на службі і чимось вище і починають варити кашу.. Заборонити і суворе покарання за таке. Нажаль знаю, що кажу.. бо працюю з наслідками діяльності таких комітетів ..
Пацака-задирака• 01 сентября 2023
Ответ дляКрапипопка
Везде где надо
ну от що виходить, як люди вигадують.
невдобна ситуація.
Крапипопка• 01 сентября 2023
Ответ дляГолена блондинка
На жаль, вы пишете об неадекватных личностях
Пацака-задирака• 01 сентября 2023
Ответ дляГолена блондинка
це неможливо заборонити.
в нас в країні свобода об’єднань. гарантована Конституцієй
автор Головний кошак • 01 сентября 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Яке мають право? Цікавить загально - законно чи не законно. Все.
Голена блондинка• 01 сентября 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Нажаль... це вище м´яко описали що відбувається у місті Дніпро...
Пацака-задирака• 01 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
законно. все.
В гости звали?• 01 сентября 2023
ой, у нас поборы. скидывайте по 200 грн.
за какую то мелочь, что рукастый родитель может сам сделать - больше тысячи.
в классе 30 детей, а остальная сумма типа ’на нужды класса’. в классе 30 детей, нифига себе сумма остаток выходит.

задолбали. ставят тупо перед фактом, доят. итак везде доят, еще и эти.
Забризкана водою• 01 сентября 2023
Ответ дляГолена блондинка
Я навіть більше скажу, як жертва того булінгу БК. Мене у школі відправили до іншого класу через те, що мої батьки принципово не заносили гроші. Це був збірний клас з таких саме потерпілих дітей.
автор Головний кошак • 01 сентября 2023
Ответ дляПацака-задирака
законно. все.
Сумніваюся, тому і створила тему.
Пацака-задирака• 01 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Сумніваюся, тому і створила тему.
ну то й досі сумніваєтесь? чи вже отримали відповідь