Щастя-здоровля• 01 сентября 2023

Що з цікавенького порадите, дорамщики?

Тільки що додивилась "Селебріті", корейський серіал, знятий для Нетфлікса, свіженький, 2023 року.
Прям сподобалось, хоч я до дорам вимоглива)
Порадьте щось на зразок Селебріті, Пентхаусу - скандали, інтриги, розслідування, можна з вбивством, без "рожевих соплів" та з нормальною акторською грою.
До речі, Селебріті прям рекомендую, цікаво, динамічно (що рідкість для дорам), якісно, актуально. Можливо, здасться надуманим, якщо не цікавить культура Кореї та їхня схибленість на соц.мережах та хейті знаменитостей, але хто "в темі" - залишиться задоволеним.
Трусиковед• 02 сентября 2023
Кубанские казаки
Вельшановна• 02 сентября 2023
Девушка из ниоткуда
автор Щастя-здоровля • 02 сентября 2023
Ответ дляТрусиковед
Кубанские казаки
Та ні, в себе на болотах таке дивіться.
автор Щастя-здоровля • 02 сентября 2023
Ответ дляВельшановна
Девушка из ниоткуда
Дякую. Глянула опис, це типу Слави?
ПриснитсяЖЕ• 02 сентября 2023
А мені знаменитість не зайшла. Подивилась більшу частину, але якось не динамічно мені
Порадити можу большая мышь/болтун. Детектив/трилер, таке
автор Щастя-здоровля • 02 сентября 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
А мене зачепила. Просто я в курсі їхньої схибленості на знаменитостях, соц.мережах, і знаю, як нітізени своїм хейтом можуть до самогубства довести, були преценденти.
Перша серія теж якоюсь незрозумілою здалась, але потім прям з задоволенням дивилась.
За рекомендації дякую, гляну.
Вельшановна• 02 сентября 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Дякую. Глянула опис, це типу Слави?
Не знаю, не смотрела