Светка-пипетка• 02 сентября 2023

Пішли б на побачення з таким чоловіком?

delphoto
Купи слона• 02 сентября 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Ні, ось відео з ним: https://youtu.be/DMGHUZQ9iKQ?si=eNAsvhMFbBMf2Q9X
Плечи покатые) такой никакашечка. На фото где лицо одно- было интереснее
Ні грама• 02 сентября 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Катя
Катя ми ж вас не бачили. Може він на вас вживу гляне і піде додому. Може вам і такий не світе. Без образ, нічого особистого, просто ми ж не знаємо
Ні за холодну воду• 02 сентября 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Та воно ж якесь недолуге...
Ні грама• 02 сентября 2023
Ответ дляМиллениалка
З чуваком який називає себе Вово? Хоча блін з таким ім‘ям як не назви вже…
Я попрошу, в мене батько і брат Володимир. Норм ім´я.
Просто красавица• 02 сентября 2023
Сильно худой, надо откармливать и спортом заставлять заниматься, закаляться он уже начал. В общем, все в ваших руках.
автор Светка-пипетка • 02 сентября 2023
Ответ дляПросто красавица
Та ні, не піду.
Думала шо я придираюсь і фіксуюсь на попередніх травмах, але більшість дівчат тут підтвердила мої думки. Тепере буду хоч і одна зате горда собою що не ходжу з ким попало, адже краще вже бути самій
Щас ухожу• 02 сентября 2023
Ответ дляСветка-пипетка
)))) что это??? Тело подростка, речь тоже, ужас
Анонимба• 02 сентября 2023
На Зеленского похож.
Щас ухожу• 02 сентября 2023
Плечи ужасные. Мне было бы стыдно с ним идти рядом. Мужественности 0%
Запасная спина• 02 сентября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Да,тело как будто не его-руки,ноги худые
Швидкоруч• 02 сентября 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Ще таке є
автор,вообще то вы сильно его приватную жизнь...не уважаете, т делаете коллективный обсервер
murmurik• 02 сентября 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Ще таке є
Имя бобо ? Или вово?
автор Светка-пипетка • 02 сентября 2023
Ответ дляmurmurik
Имя бобо ? Или вово?
Aishiteru• 02 сентября 2023
Мені його чомусь жалко стало( Добрий мабуть, спокійний і тд(((( Але на побачення не пішла б, не в моєму смаку
АяВсёЗнаю• 02 сентября 2023
Перше фото стрьомне...
Автор,давайте його в цю тему і запитаємо,чи піде він з вами.Я розумію з подружкою обсудити,но так,з чужими людьми чужу людину.Ви довіряєте смакам порадниць,чи сподіваєтесь на їх богатий досвід?
Ну шо не так?• 02 сентября 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Катя
Jhenya_Sh• 02 сентября 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Дите какое-то )))
Вічний двигун• 02 сентября 2023
Відрази не викликає, але якщо вам потрібен Аполон - то з відео зрозуміло що це не до цього хлопчини. Я керуюсь правилом,що з лиця не воду пити, тому якби була в пошуку то пішла б на побачення,щоб зрозуміти що то є за людина. А то тут всі такі прискіпливі, завжди зовнішність обсирають та стібуть, що жінок, що чоловіків, неначе людина винна,що такою народилась.
Пластилин_Колец• 02 сентября 2023
Я б на Вашому місці не орієнтувалась по тому відео, бо воно 10-річної давнини, а знято може щє раніше. За посиланням, що Ви скинули, є ще інше відео, де він більш приємно виглядає. Мені чомусь здалося, що це простий сільський хлоп з Тернопільщини, добрий, веселий та не дурень. В відео достатньо даних, щоб знайти про нього додаткову інформацію в мережі, тому рекомендую видалити відео. Здається, раніше працював з сільськогосподарською технікою в серйозній компанії (варіанти від механіка до менеджера з продажів). Можу помилятися. Спробуйте зустрітися. Тоді вже зробите висновки.
Миловидна леді• 02 сентября 2023
Мій сусід. Він жонатий
На границе• 02 сентября 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Еееееееее….🙈🙉Ну таке собі 🤭🤪🙃😵‍💫😂Мені з цим чоловіком було б не цікаво🤷🏻‍♀️😴
Пластилин_Колец• 02 сентября 2023
Хапайте, якщо пощастить. Якщо не помиляюсь, то там ще й айті? Таким не розкидуються. Але думаю, що дійсно, як написали вище, одружений. Тож шанси невеликі.
Завжди мало• 02 сентября 2023
Ответ дляБілий Лосик
Почему он неодетый?
Бо вiн там дроче
Завжди мало• 02 сентября 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Ще таке є
грузин?
Пластилин_Колец• 02 сентября 2023
Дівчата, я в шоці від коментарів. Тут цілий натуральний айтішник в активному пошуці, а ви таке пишете.
Завжди мало• 02 сентября 2023
Ответ дляСветка-пипетка
На вид как будто немного не хватает( с приветом)
У меня был один знакомый, похож на этого, всю жизнь в поисках.
36 лет и все еще одинок.
Біле пальто• 02 сентября 2023
Нееет, одно сплошное ’нет’, начиная с ’Вово’, голой фотки, выражения лица и заканчивая видео.
Губи з філером• 02 сентября 2023
Ответ дляЗавжди мало
36 лет и все еще одинок.
Он всем так говорит? (Что она у него вторая?)
Губи з філером• 02 сентября 2023
Ответ дляБіле пальто
Та ладно! Вам же не красивые обгоревшие плечи сварщика показали.
Облазящие.
Біле пальто• 02 сентября 2023
Ответ дляГуби з філером
Облазящие.
Та тут уже дядю Толю показали Весь сон прошел