Чаклунка777• 02 сентября 2023

Порядок чи безлад у хаті, навіщо люди засуджують нерях?

Вам чи не все одно, як людина живе? Живе як хоче і безлад у неї в домі то її особиста справа. Мені взагалі всеодно, як все вимито у хаті, та де що лежить мене не парить) Я увагу на це не звертаю. Навіщо люди так багато загострюють на цьому увагу? Робити більше нічого? Кажуть, що, у тих, хто засранець, у того не все в ладу з психічним станом, так, у мене депрессія, тому мені побоку де що лежить і в якому воно стані. Невже на це не можливо закрити очі та не засуджувати людину? У цьому ваш сенс життя? А то починається то тряпку не правильно вижала не розправила, не так повісила сушитись, не в тому місці (щоб люди не бачили) , речі не правильно лежать. Пройшов у мене той запал , коли когось чекаєшь додому в гості (в підлітковому віці) вимиэш усе, щоб блищало, бо настрій є, а для себе нічого ніколи не хотілося робити....
Марипосса285747• 02 сентября 2023
Та мне пофиг. Живите как хотите
Светік• 02 сентября 2023
То вам так комфортно. А я терпіти не можу, коли безлад. Коли, куди не подивись якісь лахи валяються. Не люблю багато меблів, всяких там дрібничок, вазочок.....Нікого не засуджую.
4мама• 02 сентября 2023
А хто то бачить?
Навіщо ви токсів пускаєте додому?
Shipowner• 02 сентября 2023
Есть несколько версий)
Одна их них- там где грязно там заводятся насекомые и крысы, которые перемещаются по соседям
Плюс вонь и антисанитария
@nna• 02 сентября 2023
Ответ дляShipowner
Есть несколько версий)
Плюс вонь и антисанитария
+++
і ще воші
Prervana• 02 сентября 2023
Ну если от них ползут тараканы и бздит мусоркой аж на общий коридор - то крайне сложно соблюдать нейтралитет)
МамаВероничкиМаргаритки• 02 сентября 2023
Ответ для@nna
+++
і ще воші
Бррррр, чешусь теперь...
автор Чаклунка777 • 02 сентября 2023
Ответ дляPrervana
та ну , до такого не дойшло і не дойде)
Shipowner• 02 сентября 2023
Ответ для@nna
+++
і ще воші
Так
Ну і ще, поки людина прибирає, в неї більш стабільний психологічний та психіатричний стан
@nna• 02 сентября 2023
Ответ дляShipowner
Так
100%
Shipowner• 02 сентября 2023
Ответ дляЧаклунка777
та ну , до такого не дойшло і не дойде)
То так здається
З кожним кроком бедлам все більш перестає бентежити
автор Чаклунка777 • 02 сентября 2023
Ответ для4мама
А хто то бачить?
Навіщо ви токсів пускаєте додому?
є такі люди яких не впустити неможливо) родичі наприклад)
4мама• 02 сентября 2023
Ответ дляЧаклунка777
Тю, цих у першу чергу не треба пускати!
Взагалі, авторе, від депресивних станів дуже класно розхламлення допомагає.
Просто тупо нафіг викидайте ВСЕ.
Спробуйте!
катерина12009• 02 сентября 2023
В нас в під´їзді так бздить котячими мітками з сусідської хати що влітаєш в свою і бігом двері закриваєш, інакше цей аромат і до мене затягне. От і як до цього норм ставитися? Це хоча я равнодушна до чужого життя і в мене теж кіт
Prervana• 02 сентября 2023
Ответ дляЧаклунка777
та ну , до такого не дойшло і не дойде)
Оптимист?
lisulya• 02 сентября 2023
Ну как сказать. В зависимости от ситуации.
Если просто осуждение (не затрагивающее личные границы), то это может быть самоутверждение.
А когда меня заставляли есть у родственников мужа, где на кухне творился полный п..ц, то это уже отстаивание собственных границ.
lenakarp• 02 сентября 2023
Меня наоборот пугают люди которые все время убирают... Лучше лишний раз полежать и отдохнуть , посмотреть фильм
Life is Beautiful• 02 сентября 2023
Це привод вигуляти біле пальто)
Life is Beautiful• 02 сентября 2023
Ответ для4мама
А хто то бачить?
Навіщо ви токсів пускаєте додому?
Можно не пускати людей, якщо в домі не прибрано?Якщо прийшлі без запрошення?
Має право хозяін квартири не пустити когось?
Niusha81• 02 сентября 2023
Там де стерильність, як у операційній, і там, де не переступити, - то крайнощі. Усе, що в діапазоні між тим і іншим - варіанти норми. Коли в мене є настрій, можу вилизати до блиску. Немає - лежу синхронно з пилючкою. Що у людей вдома, мене дуже мало хвилює. Якщо йду в гості, йду до людини спілкуватися, а не беру участь у проєкті ’Ревізор’.
БальзаковскийВозраст• 02 сентября 2023
Так само, мене навіть трохи нервують люди помішані на чистоті, вони ще й часто інших засуджують
БальзаковскийВозраст• 02 сентября 2023
Ответ дляShipowner
Есть несколько версий)
Плюс вонь и антисанитария
Бардак не всегда значит, что грязно
БальзаковскийВозраст• 02 сентября 2023
Ответ дляlenakarp
+
Свас в шоке• 02 сентября 2023
Ответ дляЧаклунка777
Авторе, я теж не люблю прибирання
І речі кинуті деінде не помічаю
Але коли у людини зайнятий весь простір речами, груди барахла, що бережуть десятиліттями, то вже діагноз
І все це робиться не за місяц-два, тому коли до вас заходять час від часу і бачать до чого воно котиться, то мабуть хочуть донести, що не хотіли б такого в майбутньому.
А депресію не лікуєте?
автор Чаклунка777 • 02 сентября 2023
Ответ для4мама
Тю, цих у першу чергу не треба пускати!
Просто тупо нафіг викидайте ВСЕ.
Спробуйте!
я так і роблю але речей валом. в мене нема кладовки щоб все це скласти. тому по усіх кутках лежить...
автор Чаклунка777 • 02 сентября 2023
Ответ дляPrervana
Оптимист?
пессіміст але все прибираю , що може завонятися
автор Чаклунка777 • 02 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
я і не пускаю. але це в дуже рідкисних випабках, коли мені потрібна поміч, за хатою придивитися, день нарождення, щось зробити по дому (прибити полицю)
автор Чаклунка777 • 02 сентября 2023
Ответ дляNiusha81
дякую. мене радує,що я не одна така) колись я включала шоу ’помешанные на чистоте’ та прибиралась. дуже мотивувало
автор Чаклунка777 • 02 сентября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
це вроджена особливість напевно. вони народжені, щоб прибирати
автор Чаклунка777 • 02 сентября 2023
Ответ дляСвас в шоке
Авторе, я теж не люблю прибирання
І речі кинуті деінде не помічаю
А депресію не лікуєте?
лікую медикаментозно. у мене нема стільки непотрібних речей. усі речі лежать тому шо потрібні (наприклад корм для тварин, хімія для пральної машини, банки-склянки, інструмент). немає кладовки де все зберігати