Вам чи не все одно, як людина живе? Живе як хоче і безлад у неї в домі то її особиста справа. Мені взагалі всеодно, як все вимито у хаті, та де що лежить мене не парить) Я увагу на це не звертаю. Навіщо люди так багато загострюють на цьому увагу? Робити більше нічого? Кажуть, що, у тих, хто засранець, у того не все в ладу з психічним станом, так, у мене депрессія, тому мені побоку де що лежить і в якому воно стані. Невже на це не можливо закрити очі та не засуджувати людину? У цьому ваш сенс життя? А то починається то тряпку не правильно вижала не розправила, не так повісила сушитись, не в тому місці (щоб люди не бачили) , речі не правильно лежать. Пройшов у мене той запал , коли когось чекаєшь додому в гості (в підлітковому віці) вимиэш усе, щоб блищало, бо настрій є, а для себе нічого ніколи не хотілося робити....
БальзаковскийВозраст• 02 сентября 2023
Ответ дляShipowner
Как это?)
Просто, если вещи не стоят по местам, то это не значит что в доме грязь
Ответ дляЧаклунка777
я так і роблю але речей валом. в мене нема кладовки щоб все це скласти. тому по усіх кутках лежить...
Ох, це не добре. Це - один з поглиблювачів депресії. Купа хламу який ніби і потрібний, викинути шкода, але відбирає багато енергії.
Не дуже люблю нав´язуватись з порадами, зараз складні часи. Але все ж спробуйте пристроїти то все щастя ’у добрі руки’ - легше буде!