Анти-анонім• 02 сентября 2023

Чем убрать микроцарапины с нержавейки

Здравствуйте, вчера создавала тему уже, девочка отписалась одна
Может сегодня больше людей напишут по опыту
Чем убрать с плиты из нержавейки и со смесителя из латуни блестящего под хром микроцарапины
Подозреваю, что терли либо пoрошком сиф либо губкой грубой стороной (

Нашла какие то пасты на пром.юа, а продавец говорит то для ювелирки(
Телячі ніжноСті• 02 сентября 2023
Паста гойя, але вибирайте найменш абразивну
автор Анти-анонім • 02 сентября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Я нашла вот такую пасту
Паста полірувальна DIALUX
Она разной абразивности
Хотела купить
А продавец сказал это для ювелирки

Гойя это похожее чтото?
Кружите меня,кружите• 02 сентября 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3370258

Моя тема. Я тепер цих засобів для всього накупила
автор Анти-анонім • 02 сентября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите

Дякую
Але то для чищення я так розумію
А у мене пошкодження (
Плита чиста але..
РокерША• 02 сентября 2023
Ничем вы уже не уберете и не старайтесь
РокерША• 02 сентября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Паста это для полировки,но царапины не уберете
ішо• 02 сентября 2023
Ответ дляРокерША
з плити отаким https://rozetka.com.ua/ua/151273732/p151273732/, але це можна робити разово, не кожного дня. поліруйте рівномірно, по всій поверхні плити.
нажаль, кран лишиться таким, як є, ці подряпини неможливо усунути, бо це хром а під ним, в кращому випадку, латунь, а вона золотиста
Кружите меня,кружите• 02 сентября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Дякую
Але то для чищення я так розумію
А у мене пошкодження (
Плита чиста але..
Ні, не зовсім. Вона і полірує. Оті плями що ви бачите на фото то ніби корозія. Там навіть нігтем як попробувати то відчувалось, от як корозією взялось. Та і зараз користуюсь, у мене глибока мийка, мити туди посуд прям кидають, всі подряпини прибирає.
автор Анти-анонім • 02 сентября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Дякую, спробую
автор Анти-анонім • 02 сентября 2023
Ответ дляішо
Дякую
А що з ним робити, мочити чи просто сухою такю штукою трохи терти?
ішо• 02 сентября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Дякую
сухою