Байрактарна• 02 сентября 2023

Свінгер пари

Пари, які міняються партнерами, тобто свінгер пари або які практикують різні варіанти МЖМ, ЖМЖ чи щось подібне.
Ви не ревнуєте ваших партнерів?
Мала вчора такий досвід, мене просто розриває зсередини. Не можу заспокоїтися до сих пір. Ревную страшно. Ну його це все в д....у.
Разгуляшка• 02 сентября 2023
Ответ дляЭлектричка
а оргазм при этом есть?)
Есть
Я наверное просто в другом плане не удовлетворена

Электричка• 02 сентября 2023
Ответ дляРазгуляшка
Есть
наверное, или характер такой
миссДавеча• 02 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
І ще вони обмінялися телефонами, це п...ць.
Оооо ((
Хоча я думаю він знайомиться з іншими, але ви того не бачите.
Чесно кажучі в мене коханець є вже немало років як ми спимо. То він розповідає що там була красуня, кому він компліменти говорив.
Мені пофік з т з ревнощів.

Але бути у вашій ситуації не хотілось би, коли в мене на очах відбувається.

Мабуть порвала би прям зараз з ним всі відносини.
миссДавеча• 02 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
Да, точно.
Треба було не питати в нього нічого.
Хоча те, що вони довго були в кімнаті.. вже кумарить рррр)))
миссДавеча• 02 сентября 2023
Коротше, дякую за тему, теж над таким думала..

Та передумала тепер))
автор Байрактарна • 02 сентября 2023
Розказує мені, наскільки він був збуджений,як в нього ще до сексу годинник показував пульс 150. Що аж запищало. Ось вона вже пише йому, як їй було класно.
Я не витримала, все сказала, що мені це неприємно.
Лежу, сльози котяться градом.
Він такий, ти що приревнував?
Ти що? Капець. Я не думав, що ти будеш ревнувати’
Це наша остання зустріч з ним.
Не розмовляємо.
автор Байрактарна • 02 сентября 2023
Приніс поставив їсти( я у нього).
Якщо їсти хочеш, я тобі поставив там.
Дякую.
Жена_КотораяСтена• 02 сентября 2023
Нда. Кому ~хлеб черствый~ котики неглажены, а кому секс не такой.
Тро Нью-Йорку• 05 сентября 2023
Ответ дляКонтрольница
Так перспектив нет и не было, чего вас кроет тогда?
Да, ну, секс с чужим телом незнакомый человек, даже это все вызывает тошноту. Я не святая и в возможность секса на одну ночь верю, но мужчина должен прям так зацепить и вайб должен быть ого-го
А вот это вот ´познакомились и понравились´ - типа не урод и ладно или как? Вообще не понимаю такое - мусорка какая то. Свингеров считаю людьми с приветом.

Тро Нью-Йорку• 05 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
Мені хотілося б ще почути думку тих, які практикують, як воно. Вчора познайомилися з іншими парами. Вони роками таким займаються.
Одна аж вилазила на мого партнера. Як їм вдається не ревнувати?
Там проблемы в голове серьёзные.
Тро Нью-Йорку• 05 сентября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
А вам не классно было?
Вы же женщина, зачем спрашивать? Понятно что при таких обстоятельствах вероятность оргазма у женщины сводится к нолю
Тро Нью-Йорку• 05 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
Ну и пусть сексятся а вы теряйтесь. Еще болячек нахватаетесь
Тро Нью-Йорку• 05 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
Я не знаю, можливо, в мене щось більше. А можливо і ні.
Але реально, це вбило мою самооцінку.
У вас її немає
Мэри Попкинс• 07 сентября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
интересно прям, та вторая женщина, что была с мч автора тоже оргазм испытала или она не женщина?